Aliexpress VS Ebay. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexpress VS Ebay.

Sveika.

Padalieties lūdzu ar jūsu pieredzi vai atziņam, kurš no šiem veikaliem ir labaks, vai ir kada atskiriba?

Paldies

10 Ответы

Nevar pateikt, ka 100% viens vai otrs, bet man liekas, ka ali vairāk šmaucas ar krāsām, izmēriem, nepabeigtas detaļas (pogu caurumi, šķībi nošūts utt.), bet nu arī ebayā pārdod ķīnieši, tapēc jāskatās no kurienes prece, vai tas pats ķīnietis. Ja atrod labu pārdevēju, tad problēmu nav. 

tie nav veikali. ali un ebay ir tirgus, kurā ir miljoniem pārdevēju, daudzi arī atrodami abās divās platformās.

tas ir tā pat kā prasīt, kas ir labāks - veikals pie mājas, vai veikals pāri ielai :D

pati izmantoju abus. klientu serviss naudas atdošanai ir teicams abiem diviem, pārdevēju no visas pasaules arī ir abos.

Ebay izmantoju, meklejot konkretu brendu apgerbus vai apavus.

Ali izmantoju, ja pekshnji uzrodas velme pachekot, ai ir kas ¨aciis kriitosh¨ ¨kjiinieshu tirdzinjaa¨, mekleejot peec apgjerba tipa, krasas. Arii sominjas vai kadu lietu maajai, lietinjas majdzivniekiem..

Lietas,kas vajadzīgas steidzami, sūtu no ebay, bet tikai no Anglijas, lai pāris dienās ir pie manis, visu pārējo sūtu no aliexpress. Esmu sūtījusi tuvu pie simts paciņām, ne reizi neesmu vīlusies par saņemto, vienīgi dažas reizes paciņas ceļoja ļoti ilgi, tas vienīgais mīnuss.

Ja man interesējošā lieta ir pieejama abās vietās, tad labāk pērku Ebay.

No ebay neesmu sūtījus, bet astāvīgi sūtu no alie. Vnk nepaslinkojiet un kad prece iekritusi acis apskaties reitingus, vertejumus pārdevējam galu galā komentārus par preci no tiem kuri to iegādājusies. Šādā veidā, man vēl nav sanācis iegrābties

Ja skaties caur viedtalruni,tad pie komentariem var redzet citu cilveku sanjemto preču fotografijas,kuras ir ievietotas,bet to neredz kad skatas caur datoru. Esmu sutijusi no ali...pagaidam tik kljudijusies esmu izmeraa topinjiem,viss parejais labs...bralis pasuta biezi,gan no viena gan otra...un viss  ir bijis labi...iesaku pasutit no tiem pardevejiem kam ir reitings 97-98% ...mazak uzticami ir tie kam ir 100% vai zemak par 96% ...un palasit komentus vajag ;) 

No eBay prece nāk ātrāk un pārdevēji ir atsaucīgāki par defektiem, t.i., piedāvā atgriezt daļu naudas, izsūtīt jaunu utt. Viss notiek ātri arī problēmu gadījumos, lai arī jaunā "lietu" politika vairs nav tik pretīmnākoša, varbūt vienkārši uzrāvos un ne-foršu sadaļu.

Ali nāk lēnāk, bet ir izsekošanas numurs un var apskatīt atsauksmes par katru preci, bet pārdevējiem lielākoties ir pilnīgi pie d*rsas, vai saņemtā prece maz ir tas, ko pasūtīji. Naudas atgriešana un lietu izskatīšana mēdz ilgt pat 3 mēnešus.

> Sanita Ko

Ja skaties caur viedtalruni,tad pie komentariem var redzet citu cilveku sanjemto preču fotografijas,kuras ir ievietotas,bet to neredz kad skatas caur datoru. Esmu sutijusi no ali...pagaidam tik kljudijusies esmu izmeraa topinjiem,viss parejais labs...bralis pasuta biezi,gan no viena gan otra...un viss  ir bijis labi...iesaku pasutit no tiem pardevejiem kam ir reitings 97-98% ...mazak uzticami ir tie kam ir 100% vai zemak par 96% ...un palasit komentus vajag ;) 

Foto var redzeet arii no datora :), kas ir tieshaam ljoti liels pluss.

cik dzirdets no ali gruti dabut naudu atpakal ,ja prece neatnak vai irbojata. Ebay bez problemam, cik ir gadijies - divu dienu laika naudinu atgriez atpakal. Ari preces (tas pasas,kas ir ali) ir letak ebay, neka ali. 

1 - 10 с 10