Laba lasamviela.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Laba lasamviela..

Meitenes, taa kaa neesot LV man nesanaak sekot liidzi jaunaakajai izdotajai literatuurai, bet ir uzradusies lielaa lasiitkaare, varbuut juus man vareetu ieteikt kaadu labu graamatu palasiit? Dodu priekshroku detektiivzhanram, bet ne obligaati tieshi shis. Varbuut ir kaada jauna trilogjija iznaakusi? (Ar Millenium trilogjiju, Bada speeles, Greja 50 nokraasas, Kreesla jau esmu tikusi galaa.. ) Noteikti, ka ir veel kas interesants iznaacis. Padalieties luuudzu :)

Paldies :)

7 Ответы

Aiz garlaicibas saku lasit musu pasu latvieau detektivus-Dace Judina. Lidz sim domaju, ka latviesiem tie nebus lasami, bet man patika. Viegls, atri lasas, nav asinains! :D laba valoda. 

Vel daudzi lasitaji atzist Lusindas Railijas gramatas, bet tie nav krimiki-romantika, noslepumi, dzimtas saga. Vislasitakie ir Orhideju Nams un Meitene uz kraujas.

Noteikti var izlasit labu milas romanu, bet ar dzilu domu, izjustu un beigas ar asaram acis-Pirms atkal tiksimies... Neliks vilties! 

No krimikiem man pasai patika Patiesiba par Harija Kebera lietu, Kamillas lekbergas gramatas, Pirms es aizeju gulet... Ta varetu turpinat... Vnk stradaju gramatnica um, protams, jalasa ir daudz, tapec ir ko ieteikt..

Keita Lorena (triloģija)

Eņģeļu nakts

Eņģeļu mīlestība

Kaislība

Iesaku. Smaidīgs

Liels paldies, meitenes!!! Tagad tik atrast :))

Man baigi patīk Māra Runguļa darbi , it īpaši romāns Krista , nezinu kā kuram , bet es to pārlasīju vairākas reizes . Iesaku ;)

Man arī interesētu...ko vēl varētu ieteikt? :)

Pirmie, kas nāk prātā saistībā ar fantāziju - 

Silvana De Mari - 'Pēdējais elfs' un 'Pēdējais orks'

Sallija Grīna - 'Tumšā puse'

Megija Stīvotera - 'Trīsas', 'Svārstības', 'Mūžam'. Un 'The Scorpio Races'

Filips Pulmans - 'Ziemeļblāzma', 'Brīnumnazis', 'Dzintara tālskatis'

Patrika Nesa Haosa triloģija

No krimiķiem patīk Breda Melcera grāmatas.

Bija vēl divas sērijas, kam neatceros autorus uzreiz, krimiķis ar vētures un fantāzijas piesitienu. Par Jēzus pēctečiem un citām lietām, kaut kas Dena Brauna stilā, bet senāk izdots.

paceļu tēmu, varbūt vēl kādai ir ko ieteikt :)))

1 - 7 с 7