Filtri katras pārdevējas skapī - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Filtri katras pārdevējas skapī

Ljoti atvieglotu iepirkšanos, ja arī katrā atseviškjā skapī būtu kādi filtri - galvenais pēc izmēra! Piemēram, ja pārdevējam ir n-tas lapas ar precēm, tad izskatot pirmās 2 lapas un redzot, ka pārsvarā ir 34/36izm, tad tālāk vairs neskatos, jo nav pārliecība, ka atradīsies kāds man vajadzīgais 40 (gan apgjērbiem, gan apaviem, gan bērnu apgjērbiem utt).. Šī iemesla dēl arī pilnīgi ignorēju maksas "reklāmas", kurās meitenes stāsta par atlaidēm. Jauku dienu :)

20 Ответы

Es arī par filtriem,par mapītēm,tā būtu vieglāk visiem.

Nepietiek ar to ka esmu uzrakstījusi profilā ka man ir divi skapji apvienoti vienā,mazie izmēri/lielie.

tā nudien būtu jauka opcija.

+ Raksta autorei! :)

Es arī par,jo man arī ir dažādi izmēri...

Man šķiet tīri prātīgi, ja uzreiz zem sludinājuma raksta, piemēram, 36. izmērs. Nevis kleita, ko visi tāpat saprot.

Trakums rodas, kad vienai pārdevējai ir gan bērnu, gan pieaugušo drēbes. 

Es arī par to,lai tiktu ieviesti filtri/mapes!Smaidīgs

+++

Filtri nelīdzēs. Jo vai puse pārdevēju uzrāda, ka viens un tas pats apģērbs derēs gan uz 36, gan uz 42. Tā teikt, ja reālais izmērs ir 40, tad var vai nu iespīlēties lielāki, vai pavilkt vairākus džemperīšus atpakaļ tie, kas mazāki... Piedāvāja man arī 38 izm., ka es varot pāršūt, lai derētu uz 34-36...

> Ronja

Filtri nelīdzēs. Jo vai puse pārdevēju uzrāda, ka viens un tas pats apģērbs derēs gan uz 36, gan uz 42. Tā teikt, ja reālais izmērs ir 40, tad var vai nu iespīlēties lielāki, vai pavilkt vairākus džemperīšus atpakaļ tie, kas mazāki... Piedāvāja man arī 38 izm., ka es varot pāršūt, lai derētu uz 34-36...

:D tad jau var pārdot apavus, kas ir lielāki vai mazāki un piebilst, lai vai nu nogriež nagus, vai sabāž galos avīzes:D

man skatīšanos cauri neskaitāmām lapām ļoti atvieglo, ja pārdevēja jau virsrakstā norāda izmēru, bet tas ir reti:) Bet filtrs būtu vēl parocīgāks:)

1 - 10 с 20