Ieteikumi Andelei :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ieteikumi Andelei :)

Sveikas! Gan jau liela daļa jau zin, 14. februārī Ķīpasalas hallē notiks kārtējā Andele Mandele. Neesmu pirmo reizi, pat kādu piekto vai pat vairāk varētu būt, bet šoreiz ir brutāli svarīgi vismaz trešdaļu nopārdot - visas iepriekšējās reizēs diezgan švaki ar pārdošanām gājis, tāpēc palūgšu NO PIEREDZES padalīties, kā labāk nopārdot mantas?
Cenas un iedāvājums ir ok, bet noteikti ir kādi knifiņi, kā labāk pozicionēt un izpārdot mantas. Ļooooti ceru uz pieredzes apmaiņu.

Pašai ir pat apavu plaukts ar 3 stāviem nopirkts, bet bija sajūta, ka apskatīja tika augšējo rindu, jo par zemu :(

9 Ответы

Liec visu pārskatāmu, zemas cenas, smaidi un esi laipna- pārējais atkarīgs no veiksmes.

Kā arī, neapvainojies, bet neesi visa melna, daudzas (tajā skaitā arī es) tieši tāpēc eju garām - padomāpar kkādu košu akcentu - vai nu cenu zīmītes, vai košs reklāmas plakāts u.c

viens no knifiņiem - lai draudzenes izpalīdz un patēlo pircējas. kur pūlis tur rosība un citām tak arī gribēsies zināt, ko tur dod. Vēl katru, kas pienāk pēc iespējas ilgāk aizkavēt sarunājoties.

> LadyS

Liec visu pārskatāmu, zemas cenas, smaidi un esi laipna- pārējais atkarīgs no veiksmes.

Kā arī, neapvainojies, bet neesi visa melna, daudzas (tajā skaitā arī es) tieši tāpēc eju garām - padomāpar kkādu košu akcentu - vai nu cenu zīmītes, vai košs reklāmas plakāts u.c

Nu, pagājušoreiz galīgi melna nebiju, teiktu, ka pat izcēlos ar drēbēm, bet nekā.. :D

> mona Ra

viens no knifiņiem - lai draudzenes izpalīdz un patēlo pircējas. kur pūlis tur rosība un citām tak arī gribēsies zināt, ko tur dod. Vēl katru, kas pienāk pēc iespējas ilgāk aizkavēt sarunājoties.

Labs:D bet taisnība ir. Man winter edition andele, nepārspilejot, kratīja kronšteinu vienlaicīgi bariņš, un dažbrīd pat veidojās rinda! Labi, ka mamma bija ar mani un palīdzēja..bet nebija manas draudzenes, reālas pircējas..sajūta bija, ka bariņš rada citu..no sērijas, kad tur labs, ka visi ālējas:D un vieta ietrapijas izcila..tiešam tas ar no svara. Veiksme!

Kā andeles tirgotāju veterāne varu teikt, ka tie knifiņi ir diezgan bijuši, nebijuši. Man vairākas reizes bija tā, ka pirmajā pusstundā, kad pašas dalībnieces iepērkas, izķēra vismaz 1/3 no visa piedāvājuma un pārsvarā arī citās reizēs izpērk 80-90% vienmēr, viena reize gan bija pilnīgi neveiksmīga, kad pārdevu tikai dažas lietas un tā tieši bija tā, kurai visvairāk biju gatavojusies noformējuma ziņā! Tagad mana stratēģija ir - pilnīgs chill, ja viss zvaigznēs sakritīs, tad būs īstie pircēji un viss aizies! Paņemu līdzi maisu-pufu, ipadu un šampi un nesiespringstu! (bet tas nekādā gadījumā neizslēdz laipnu attieksmi, atsaucību) Bet tieši neiespringstot arī iet vislabāk!

Protams, viss izgludināts, glīti izkārtots, bet tas jau pašsaprotami! Un, jā, piekrītu, neko nevajadzēu izvietot pārāk zemu, jo tajā pūlī gluži vienkārši to nepamanīs un, ja pilna eja, cilvēkiem ir grūti pieliekties, pietupties, lai apskatītu. Noteikti bonuss ir īpaši maisiņi, kas pircējām būs ne vien ērti, bet arī paliks atmņā. man personīgi jau ir savs pircēju loks, ar ko sazinamies un kas arī parasti pie manis nāk, tādēļ zinu, ka pilnīgi tukša diena nebūs :)

Lai izdodas!

Biju pagājušā gada septembrī uz Andeli. Tā kā esmu diezgan aktīva pircēja šeit , tad uz Andeli liku lielas cerības, pat piekrāju naudiņu šim pasākumam. Bija izreklamēts, ka arī bērnu preces būs lielā daudzumā un nopriecājos,ka arī meitai kas tiks. Bet nevaru izteikt cik liela bija mana vilšanās. Pirmais bērnu stendiņš kuru aplūkoju piedāvāja netīru, novazātu baltu pufaiku pa 20 Ls un attiecīgas bija arī pārējās bērnu drēbes. Ļoti daudzas bērnu drēbes bija no humpalām pa neadekvātām cenām. Pārgāja vēlme vispār tālāk iet un skatīties.  Protams,bija arī jaukas lietas no jaukām pārdevējām, bet diena bija sabojāta. Šeit skapī gan man vienmēr ir laimējies ar kolosālām pārdevējām un labu precīti.

Saliec drēbes pa izmēriem, un klāt - tā lai pa gabalu var redzēt - saraksti izmērus - lai pircēja iet, un jau nepienākot redz - tur mans izmērs ir! :) Arī apaviem saraksti uz papīra izmērus, lai nav jācilā.

Sveikas, gribēju jautāt vai nav kādai zināms Tukumā nerīkos Andeli vasarā bija un tik daudz pārdevu, baigi gribētos atkal.

Solījās Tukumā ziemā,bet laikam organizatores pārdomāja.Man arī Tukumā tīri neko gāja,tikai visa kā līdzi bija daudz par daudz un 3 drēbes man saplēsa,raujot ar spēku.Es vienmēr domāju par Ķīpsalu,bet viena noteikti netiktu galā,un man vajadzētu kravas busu,lai savus labumus aizvestu izrādīt.

1 - 9 с 9