kaazu kleita no aliexpress adreses? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kaazu kleita no aliexpress adreses?

Sveikas. Vai kada ir sutijusi no aliexpress.com sev kaazu kleitu.? kaada kvalitate ...varbut var pievienot foto ... :)

22 Ответы

no aliexpresa loti viegli un atri var dabut naudu.

> Džuse

no aliexpresa loti viegli un atri var dabut naudu.

tieši tā, naudu vnm esmu atguvusi ne ilgāk kā 5dienu laikā. Toties no ebay'a tā arī neatguvu. 

Aliexpress var nopirkt krietni lētāk, tikai vajag, lai pārdevējam ir 100% pozitīvas atsauksmes. Es savu kleitu nopirku 4x lētāk, nekā būtu pirkusi šeit, pārdevējam bija tieši eiropas izmera drēbes. Kleita atnāca fantastiska, labā kvalitātē, komplektā ar apakšsvārkiem, ļoti skaista, biju laimīga un saņēmu daudz komplimentus ;) Vēl sarunāju, lai pārdevējs uzraksta kleitai tikai 20 dolāru summu, lai man Latvijā nebūtu muita jāmaksā. Par tās pašas cenas naudu man to kleitu pēc mana lūguma viņi izgatavoja 10 cm garāku un klāt komplektā pārdevējs man atsūtīja apakšsvārkus

Te ir links -

http://www.aliexpress.com/snapshot/6148067097.html?orderId=62903748517365

no ali dabūt naudu atpakaļ ir ļoti viegli

Palasi forumu precos.lv, tur ir daudz diskutēts par šo tēmu

Pasūtīju pati sev - ar visu piegādi 70 eur. ļoti, ļoti apmierināta biju - tieši tāda kā bildē, atsevišķi piepirkt nevajadzēja ne speciālu krušuturi, ne apakšsvārkus - viss bija iestrādāts. Spilgti balta, izšūta, burvīga...

Diemžēl nesanāk ievietot bildi... Vienīgais - pasūtīju februārī, saņēmu jūnijā... Smejošs

Исправлено 16.01.2015 21:55

Šeit pat skapī arī var atrast smukas kāzu kleitiņas.Man personīgi ļoti iepatikās lietotājas mandy no Jelgavas kāzu kleita.Tiešām ļoti skaista kleita,ieskaties. Smaidīgs

Atvainojos,ka reklamēju citas pārdevējas preci. Nevainīgs Smaidīgs

> SISI

Šeit pat skapī arī var atrast smukas kāzu kleitiņas.Man personīgi ļoti iepatikās lietotājas mandy no Jelgavas kāzu kleita.Tiešām ļoti skaista kleita,ieskaties. Smaidīgs

Atvainojos,ka reklamēju citas pārdevējas preci. Nevainīgs Smaidīgs

Labots: šodien, 21:55

ooo jaa, taa skaista loti - arii uz vinju bij acis mestas, bet ligavainim nepatik lietota kleita ... :s

Iesaku kārtīgi pameklēt info pirms sūtīt, varbūt pat atsauksmes par konkrētu pārdevēju. Es esmu daudz sūtījusi e-bay un aliexpress, un ar aliexpres 70% gadījumu ir problēmas - nav drošas pircēju aizsardzības, naudu atpakaļ neizprasīties, nāk veselu mūžību un drēbes man atnāca vnk briesmīgas, kā lielas leļlu drēbes!! kāzu kleitu es nesūtītu, tomēr tas tāds nopietns pirkums! 

11 - 20 с 22