Apavu labošana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apavu labošana

Meitenes, kur jūs labojat apavus - kur ir lētāk, bet arī kvalitatīvāk ( vairāk tieši pasitņu nomaiņa) ..kādās cenās? vajadzētu vairākiem apaviem mainīt, salasās krietna summa..

Dērēs Rīgā un Salaspilī

20 Ответы

Dominā ir ļoti labs apavu meistars un jaunajā Maxima Dzelzavas ielas sākumā.

> Alina

Un kādas tur cenas - nomainot piemēram smalkos papēdīšus kurpēm, vai platos papēžus (kā zābakiem utt)

> Alina

Un kādas tur cenas - nomainot piemēram smalkos papēdīšus kurpēm, vai platos papēžus (kā zābakiem utt)

Manuprat leta ir skapi nopirkt jaunus.;D jo skapi ir ari leti apavi pa 5eiro un jauni,no forsam firmam.;) 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Manuprat leta ir skapi nopirkt jaunus.;D jo skapi ir ari leti apavi pa 5eiro un jauni,no forsam firmam.;) 

man diemžēl ir īpašs izmērs, un ldiz īsm nav derējuši tie kas patikuši, kā arī valkāju tikai ādas apavus, tā ka tiem ir augsta cena parasti

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

man diemžēl ir īpašs izmērs, un ldiz īsm nav derējuši tie kas patikuši, kā arī valkāju tikai ādas apavus, tā ka tiem ir augsta cena parasti

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Valdlaučos ir superīgs meistars, par cenām gan nemācēšu teikt..

šobrīd cenas ir tieši svarīgākais aspekts ( nu varbūt pie galīga nepraša nē, bet nu parasti jau tādi negadās)

Purvciema,Mebelu nama pietura.Jau 5 gadu tikai pie vina nesu labot.

1 - 10 с 20