Apavu labošana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apavu labošana

Meitenes, kur jūs labojat apavus - kur ir lētāk, bet arī kvalitatīvāk ( vairāk tieši pasitņu nomaiņa) ..kādās cenās? vajadzētu vairākiem apaviem mainīt, salasās krietna summa..

Dērēs Rīgā un Salaspilī

20 Ответы

> Alda

Purvciema,Mebelu nama pietura.Jau 5 gadu tikai pie vina nesu labot.

Un kādas cenas? cik maksā nomainīt smalkos un cik platos papēdišus?

> Alda

> Alda

Par cik vins loti labi taisa,tad sen neesmu neko nesusi labot.Cenas neatceros,nemelosu un uz dullo neteiksu.Ziemas zabakiem ka nomainiju papezus,ta jau tagad otro sezonu nesaju..Vakar izmetu ara zabakus,ada galigi saplaisajusi,bet pasitni vienkarsi ideali,kaut ples nost un liec citiem Smejošs

3 klikškji googlee un lūk, vismaz Dominas cenrādis http://www.elegants.lv/lv/apavu-remonts/

Tad nu gan cenas.. pie mājas tad jau man lētāk.. bet tirdzn.centros vienmēr ir bijis vairāk, šis pat nav augstākās cenas.. atceros ka olimpijā nācās mainīt pa 8 ls (15 eur) papēžus, citā vietā tikai pa 3.50 (5 eur) mainīju

8 lati NAV 15 eur.

> Meža zemenīte

8 lati NAV 15 eur.

He he.. mjā.. kaut kā pārrēķinājos.. 11,kapeikas :D

Ja nav steidzami, pajautā man pēc nedēļas - kurpniekam šobrīd atvaļinājums, nodevu čupu apavu, bet man palicis atmiņa kādi 3Ls/3.50Ls.

Nu re, saņēmu apavus atpakaļ, paņēma 17€ par 3 pāriem - visiem nomainīti papēdīši, pielīmētas zolītes nodilušajās vietās, pat apskrambātā zamšādas imitācija no kritiena ar velo sataisīta tā, ka neieskatoties nepamanīsi skrāpējumu. Sākumā likās daudz, tad parēķināju, ka 6€ uz apavu un paskatījos uz padarīto un paliku uz mutes - tiešām super :)

11 - 20 с 20