smieklīgi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

smieklīgi

Meitenes , kā ir ar jums ? 

Es vakar šeit atradu vienu ļoti skaistu kaklarotu par nieka 3 eiro , atzīmēju kā favorītu , pārdevēja laikam ieraudzīja un tagad skatos , ka cena ir divreiz lielāka :D Tas ir normāli ? 

Ne pirmo reizi atgadās kas tāds . 

18 Ответы

Исправлено 23.01.2015 16:15

Es arī šeit esmu to pamanijusi.. Tieši šo esmu ieverojusi tikai 3 meitenēm un visam trīm uzrakstiju kadēļ ta, 2meitenēm tie iemesli bija absurdi un smieklīgi, bet tikai vienai bija tiešam diez gan loģiss izskaidrojums tam. 

Bet pati personīgi nekad nepaaugstinu cenas, tikai samazinu, jo man tomēr tas liekas nedaudz dīvaini. 

Исправлено 23.01.2015 16:15

.

varbūt tad bij akcija, pēctam vecā cena augšā ?!:) 

> Lauritta (atlaides visam)

+++

Ne tikai kaklarotām-tā gadās arī lielākām precēm...Droši vien, ka pārdevēja nav pārliecināta ne par sevi, ne pārdodamo preci:)))

Vienmēr jau var uzrakstīt-redzēju,ka bija pa tik un esmu gatava arī pirkt. Esmu 100% pārliecināta,ka pārdevēja neiebildīs,ja reiz ir bijusi zemāka cena. Tas,ka esi atzīmējusi favorītos,nenozīmē,ka Tu esi rakstījusi par iegādi un tajā brīdī pacelta cena,tā vismaz es raugos uz to. 

Исправлено 23.01.2015 16:30

Tam var būt vairāki izskaidrojumi - gan patiesi, gan nepatiesi. Bet jebkurā gadījumā, ja esi to lietu iekārojusi, tad raksti tai pārdevējai un varbūt jums sanāks visu sarunāt par citu cenu? (un ja reiz esi atzīmējusi favorītos, tad kaut kur tā lietiņa tev ir tā aizķērusies sirsniņā, ka tomēr viņu nopirksi par jebkādu cenu, ne tā?)

> Lauritta (atlaides visam)

Nebija norādīts,ka ir akcija. 

Kā jau pieminēju,bija daudz tādu atgadījumu un nu šaubos,ka visām bija akcija un pēkšņi,kad uzspiedu '' favorite '' akcija beidzās un cenas palika lielākas :D

Oho, tas no meitenu puses ir interesanti.. ;) es pedeja laika censos uzrunat personu, ja vina kaut ko ir atzimejusi favoritos no mana skapja. Piedavaju iegadaties ar atlaidi. Reizem konkretai precei ari samazinu cenu..

Bet ja, pievienojos citu viedoklim- gan jau izdosies vienoties par veco cenu, jo, manuprat, mes katra esam ieinteresetas pardot, iegut lieku eiro, nevis nopelnit baigo naudu..

es iesi,ja ieraugu,ka favoritos ieliek - nolalaizu cenu! :D Lai tik atrak pardodas. Bet man ari ir bijis,kad uzraksta,ka bija tada un tada cena es ari atbildu bija akcija.:) 

1 - 10 с 18