smieklīgi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

smieklīgi

Meitenes , kā ir ar jums ? 

Es vakar šeit atradu vienu ļoti skaistu kaklarotu par nieka 3 eiro , atzīmēju kā favorītu , pārdevēja laikam ieraudzīja un tagad skatos , ka cena ir divreiz lielāka :D Tas ir normāli ? 

Ne pirmo reizi atgadās kas tāds . 

18 Ответы

Arī es šodien statistikā redzu,ka meitene atzimejusi veselas 6 lietas no bērnu drēbēm un apaviem,kuru kopeja vertiba  sastada 37 euro.uzrakstiju,ja velas iegūt savā īpašumā,tad piedāvāju visu par 30 euro ar visu sūtīšanu.bet tās kutas mistiski ceļ cenas,laikam negrib atbrīvot vietu skapī...Aci miedzošs

Es vispār neskatos ir kāds atzīmējis favorītos vai nē. Ja gribēs, tad atrakstīs. Ja ļoti gribēs, tad vismaz mēģinās vienoties. Vai tev ir telepātiskas spējas uzminēt kurš kurā brīdī iedomājies to pat nepasakot?

Daudzas skatās un maina cenu dažādu apstākļu vadītas, arī sezonas dēļ. Citkārt ir uzlikta ļoti zema cena, bet kremt, jo reāli zina cik patiesībā maksāja.

O jā daudz lietām šitas ir ievērots.

Man personīgi tad uzreiz vispār pazūd vēlme pirkt noskatīto lietu.

man ir bijis, ka atnāku uz tikšanos nopirkt drēbīti un kad jādod nauda, meitene saka cenu 2 x lielāku nekā bija rakstīts sludinājumā :)

man toreiz nāca smiekli, jo drēbīte bija lēta, kaut kādi 2 ls.. un beigās izrādījās, ka nav valkājama, sarāvusies.

laikam pēdējā minūtē savas lupatas palika žēl :)

Cenu var mainīt pēc saviem ieskatiem , līdz brīdim,kad ir konkrēta pircēja, konkrēts piedāvājums iegādāties.

Pati iegādājos vienu lietu, kurai sarakstes laikā bija pacelta cena. Pārprasīju vai cena paliek spēkā , tad saņēmu atbildi ,ka jā un darījums bija veiksmīgs.

> Iveta

man ir bijis, ka atnāku uz tikšanos nopirkt drēbīti un kad jādod nauda, meitene saka cenu 2 x lielāku nekā bija rakstīts sludinājumā :)

man toreiz nāca smiekli, jo drēbīte bija lēta, kaut kādi 2 ls.. un beigās izrādījās, ka nav valkājama, sarāvusies.

laikam pēdējā minūtē savas lupatas palika žēl :)

Ja ir vienošanās, ka pirks, tad tas nav normāli.

Kāda kuram vērtību izpratne, citam viss nāk ar smagu darbu, cits dzīvo uz vecāku un vēlāk citu rēķina. Ja jau apģērbu liec uz grīdas, tad skaidra tava vērtību skala, kā jau pati teici "lupata"

Исправлено 23.01.2015 18:14

Pierodi! :)))  Ta te gadas aaaarkartigi biezhi!  Un ne tikai ta.........!

Saudze sevi un "laid pari galvai" !  Cilvekus neparveidot!  ;)

Исправлено 23.01.2015 19:32

.

11 - 18 с 18