luudzu padomu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

luudzu padomu

sveikas "skapja biedrenes":).taada lieta:mums atdaavinaaja lietotu beernu maneezinu.normaalaa staavoklii,tikai viens miinusins-iepriekseejaa iipasnieka mazaas rokeles uz malinaam ir atstaajusas pieminu pleku veidaa:).buutu vasara-iznestu aaraa un smuki ar ziepjuudeni un svammiiti iztiiriitu,bet kaa un ar ko to izdariit ziemaa un dziivoklii?audums ir taads kaa neilons un nost nenemas.ko varat ieteikt?


5 Ответы


pamēģiniet patīrīt ar balto "Cif"


paldies Tiinai,kaadi veel varianti?


Cif ir pārāk ķīmisks un kaut kas jau no tā visa paliks uz manēžas. Un bēbis turēsies ar rokām, tad rokas mutē..........es tīrītu ar norvex traipu tīrītājiem, mazāk ķīmiski un iztīra visu ideāli.


Norvex ir tieši tāda pat ķīmija kā Cif . Svarīgi ir visu rūpīgi pēc mazgāšanas izskalot. Vajadzētu zināt no kā pleķi ir palikuši..- šokolāde, biezputra...?


trakaakais jau tas,ka nezinu kaa lai izskalo-vannaa tacu neiebaaziisi:(,salociitaa veidaa savukaart nevarees kaartiigi iztiiriit...varbuut ir kaut kaads sausais liidzeklis,kaut kas puuderveidiigs vai?ko peec tam var kaut ar puteklsuuceeju vai birsti iztiiriit?kaut kur pa ausu galam dzirdeets par taadiem...

1 - 5 с 5