Minūtes laikā nobloķēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Minūtes laikā nobloķēja

Sveikas!

Tiko meitene ar niku "Drēēbīītes" ievietoja pašreklaamu un atverskapi.lv administraacija ļoti aatri uz to reaģēja. Pagaaja minūte un meitene ir bloķēta.

Es nesaprotu, kaapēc ir jaanobloķē cilvēks, kurš vnk vēlējaas pateikt to, ka ir samazinaajis cenas savam skapim. Nedomaaju, ka taapēc ir jaanobloķē nepabrīdinot.

Ar cieņu, Madara.

16.08.2013 21:30

> M.S.

Es arī esmu izlasijusi, bet vai var visus atscereties, avrbut meieten pat nenojauta ka tadejadi tos pārkāpj. ;)

Kad man bija  ar vinu sadarbiba liakas tiri sapratiga. Un ja atsauksmes vinai bija daudz labas. ;) 

16.08.2013 21:31

> M.S.

Esmu ar noteikumiem iepazinusies, bet kad esmu kko rakstījusi un administraacija izdzēš, tad saprotu, ka paarkaapu un vairaak taada veida rakstus nerakstu. Bet nepatīk vienīgais tas, ka ir lietas, par ko gribu uztaisīt savu diskusiju, bet taada diskusija jau ir, tikai nedaudz savaadaaka. Negribas speciaali paarlasīt visas diskusijas un meklēt vai taada jau nav bijusi, taapēc cenšos vairaak vispaar nerakstīt savas. ;)

16.08.2013 21:37

Sveikas, meitenes. esmu atpakaļ. 
es tagat esmu izmisusi, jo nezinu ko lai iesak. Viena meitene velejas ņemt žaketi, un teica ka naudu parskaitija, un lidz sim gaidu. Aizrakstiju no kadas bankas viņa parskaitija.
Un viņa amn bija atstājusi adresi, a ka lai es tgt zinu uz kadu adresi amn sutit, jo vinai nekadu sldinajumu nebia ;\\

Vinai bija tikai 1 atsauksme, par to ka ir laba pirceja. bet ka lai es tgt zinu,kur man sutit?;\\ 

16.08.2013 21:39

Un vel es ar vienu meiteni samainijos, bet likas ļoti aizdomiga, un uzstraucos ka nesanemsu savu paku, bet vinu noteikti atradišu pec sludinājumiem :)

16.08.2013 21:39

> MaZaRiiTe

Sveiki vēlreiz,

Kā jau rakstījām, lietotājs vairākkārtīgi pārkāpa foruma noteikumus, konkrēti 13.punktu.
Un tieši tā, citiem lietotājiem pietiek, ja izdzēšam viņu ierakstus, bet šis lietotājs mērķtiecīgi turpināja atkārtoti publicēt savu tēmu. Šo nevajadzētu nosaukt par nejaušu, vienreizēju pārkāpumu.

16.08.2013 21:41

> AtverSkapi.lv

Bet man liekas,butu labi ja jus lietotajam pazinotu ja kads tiek parkapts un izteiktu bridinajumu!:)

Jo ,es no vinas velejos iegadaties lietinas,un ka tgd?:)

16.08.2013 21:42

> AtverSkapi.lv

Paldies! Smaidīgs

16.08.2013 21:42

> kika150399

Man liekas, ka vajadzētu paziņot vismaz par to, ka dota vēl viena iespēja, lai nepaarkaaptu. 

16.08.2013 21:43

Varat ieteikt kko? ;\\

16.08.2013 21:44

> Drebīiites

Seko līdzi tiem, kas sēž online. Pēc bildes gan jau atradīsi un tad jau uzzinaatu taalaak. Pie profiliem ir teikts cik sludinaajumi ir iekšaa un ja jau viņai nebija, tad skaties, ka ir 0.

11 - 20 с 73