Minūtes laikā nobloķēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Minūtes laikā nobloķēja

Sveikas!

Tiko meitene ar niku "Drēēbīītes" ievietoja pašreklaamu un atverskapi.lv administraacija ļoti aatri uz to reaģēja. Pagaaja minūte un meitene ir bloķēta.

Es nesaprotu, kaapēc ir jaanobloķē cilvēks, kurš vnk vēlējaas pateikt to, ka ir samazinaajis cenas savam skapim. Nedomaaju, ka taapēc ir jaanobloķē nepabrīdinot.

Ar cieņu, Madara.

16.08.2013 21:45

> MaZaRiiTe

Jā, bet es visu dienu nevaru sēdet un meklēt viņu ;\\

ak, pareizak izdarīšu,ja sanemsu naudu, parskaitisu vnk atpakal;)

16.08.2013 21:47

> MaZaRiiTe

Sveiki, katru dienu tiek veikti n-tie pārkāpumi (neatbilstošas tēmas, lielie burti, u.tt.). Diemžēl mums šobrīd nav papildus resursu, lai veiktu šādu atsevišķu uzskaiti par katra lietotāja brīdinājumiem un paziņojumiem par pēdējām iespējām, utt.

16.08.2013 21:48

> MaZaRiiTe

Pilniba piekritu tev ,man liekas ka tas nav normali,ka bez bridinajuma vnk izmet! :)

16.08.2013 21:49

> Drebīiites

Ja, ta ari vari izdarit;)

16.08.2013 21:51

> Drebīiites

Ja viņa tagad sēdēja profilaa, tad jau jaameklē tagad. Bet es jau nu meklētu, ja summa nebija pavisam maza. Protams, ja nesanaaktu, tad paarskaitītu atpakaļ. ;) Nav jau daudz lietotaaju, kuriem nav neviena sludinaajuma.

16.08.2013 21:52

> AtverSkapi.lv

Skaidrs. Nezinaaju, ka tam ir nepieciešami papildus resursi. Ja būtu zinaajusi, tad laikam pati šaadi nerīkotos. Smaidīgs

16.08.2013 21:56

> MaZaRiiTe

Viss, kārtība. Esmu atpkaļ tikai nezinu uz cik ilgu laiku. bet ceru,ka neblokes atpakal nost.

Liekas, ka tgt vairs foruma neko nerakstīšu. ;)

16.08.2013 21:56

Bet es tiešām nesaprotu, pirmo reizi gada laikā nolēmu izpārdot visu skapi -50%. pie kādas sadaļas tad lai lieku paziņojumu? Vairākas reizes liku forumā,sekundes laikā izdzēsa!!!

16.08.2013 22:00

> :)

Taa ir pašreklaama un taapēc arī dzēš aaraa. Esmu rakstījusi arī par akcijaam, bet man liekas, ka kopš taa laika, kad kaads pasūdzējaas par to, ka nepatīk visu laiku skatīties, ka visi liek akcijas utt., tad tas ir aizliegts, jo bija lietotaaji, kas ik 30 minūtēs lika jaunas ziņas par savaam precēm.

16.08.2013 22:01

Sveiki,

Foruma noteikumos ir 13.punkts, kas uz visiem attiecas vienādi.

Forums zaudētu jēgu, ja ik 5 minūtes kāds liktu savu pašreklāmu ar visneiedomājamākajiem saukļiem, tādējādi bīdot reālas, būtiskas tēmas ārā no "Jaunākais forumā".

Atļaujot šīs pašreklāmas, normālām diskusijām ar laiku vairs nebūtu iespējams uzsākties, jo tās būtu grūti pamanīt starp reklāmas saukļiem un izpārdošanām.

21 - 30 с 73