Minūtes laikā nobloķēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Minūtes laikā nobloķēja

Sveikas!

Tiko meitene ar niku "Drēēbīītes" ievietoja pašreklaamu un atverskapi.lv administraacija ļoti aatri uz to reaģēja. Pagaaja minūte un meitene ir bloķēta.

Es nesaprotu, kaapēc ir jaanobloķē cilvēks, kurš vnk vēlējaas pateikt to, ka ir samazinaajis cenas savam skapim. Nedomaaju, ka taapēc ir jaanobloķē nepabrīdinot.

Ar cieņu, Madara.

16.08.2013 22:02

> MaZaRiiTe

tieši tā, katrs lietotājs tās atkārtoja pat reizi 5 min.

16.08.2013 22:11

Varat manu profilu arī izdzēst pavisam,pie kājas! nedēļām bija jālasa vienu un to pašu pārdevēju reklāmas,te pirmo reizi nolēmu sarīkot izpārdošanu un pēkšņi jauni noteikumi. 

Klausaties meitenes, tas ir bezmaksas portals, vienam darbiniekam nav iespejas visu korrekteet! Visam jaabut laipmnam un neparkaapt, nedomaiet tikai par savu reklaamu!Крутой

16.08.2013 23:19

Nuuu)) nav bezmaksas,maksajam par apst.lietotajam , par izceltiem slud.,ta ka administracija ari nopelna savu naudu jau par to ka ienacam portala:) Bet paldies adm.par atverskapi:) man viss patik:)

17.08.2013 01:26

Man arī patīk šis portāls. Labāku neesmu redzējusi, drēbju tirgošanai

17.08.2013 01:49

Arī esmu par to, ka uzreiz gan nevajag dzēst, bet ja atkārtojas - tad gan, jo tās pašreklāmas ir ļooooti kaitinošas. It sevišķi, ja viens un tas pats cilvēks to dara katru dienu vai pat vairākas reizes dienā un arī tad ja tur nekā jauna nemaz nav! :)

17.08.2013 09:12

> AtverSkapi.lv

Pag, 13. punkts noteikumos ir par to, ka jūs lietotājiem neatgriežat zaudējumus. Kā tad šo punktu lietotāji varētu pārkāpt?

17.08.2013 09:49

Tas bija domāts par Foruma noteikumiem:

13. Foruma sadaļa Pārdod paredzēta tikai sludinājumiem, kas neiederas citās portāla sludinājumu sadaļās. Sadaļā Pārdod, kā arī visā forumā aizliegts izvietot pašreklāmu un paziņojumus reklāmas nolūkos

17.08.2013 13:40

Tiem, kuriem ir problēmas atrast fotuma noteikumus, lūk šeit tie ir izlasāmi http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=435

P.S. Atrodas Foruma sadaļas lapas pašā augšpusē Vēsais

17.08.2013 13:50

> AtverSkapi

Tad varbūt būtu vērts veikt kādu uzlabojumu,un izveidot atsevišķu sadaļu šādiem sludinājumiem, piemēram ar nosaukumu IZPĀRDOŠANA,ja jau redzat ka tas ir aktuāli. Nevis radīt nevajadzīgu cepšanos mēneša garumā un skandēt noteikumus?!

31 - 40 с 73