Minūtes laikā nobloķēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Minūtes laikā nobloķēja

Sveikas!

Tiko meitene ar niku "Drēēbīītes" ievietoja pašreklaamu un atverskapi.lv administraacija ļoti aatri uz to reaģēja. Pagaaja minūte un meitene ir bloķēta.

Es nesaprotu, kaapēc ir jaanobloķē cilvēks, kurš vnk vēlējaas pateikt to, ka ir samazinaajis cenas savam skapim. Nedomaaju, ka taapēc ir jaanobloķē nepabrīdinot.

Ar cieņu, Madara.

17.08.2013 14:02

Ā, nu skaidrs. Es gan iedomājos, ka arī foruma noteikumus vajadzētu iekļaut vispārējos portāla lietošanas noteikumos. Lai cilvēkiem nav speciāli jāmeklē pa visām malu malām, kur kādi noteikumi varētu būt (nu, tas tā smukāk un kompaktāk būtu, ja visus apvienotu).

Par to sadaļu sludinājumiem ar atlaidēm - būtu laba ideja. Bet ir daudzas citas lietas, kas man šķistu kā derīgi uzlabojumi, un par ko cilvēkki arī ir rakstījuši te http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=1 - laikam jau tas viss sarežģīti. :(

17.08.2013 14:06

> AtverSkapi.lv

Ka var bez bridinasanas izdzest lietotaju?! Bet ja vinam sarunata maina vai pardosana, kas tad?!  Es uzskatu, kad tas nav tas iemesls, lai bloketu!

Krapnieces luudzu bloket, bet aktivu lietotaju gan nevajadzetu! ;)

Ieteikums, atrodiet risinajumu sai problemai! 

17.08.2013 15:59

izskaidrojiet blondiinei KAM domaata sadalja-paardod????ja nedriikst tur rakstiit,ka paardodu dreebes??KAM???es neredzu tai sadaljai jeegu

un veel,ja jau tik pareizi par punktu neieveeroshanu,tad,hm,noteikumos arii mineets,ka NIKS nedriikst sastaaveet no reklaamas,ehm,tagad apluukosim nikus...Vēsais ja jau administraacija grib,laiieveero visus likumus,bet vispaar jau likumi ir,lai tos paarkaaptu Smejošs

17.08.2013 16:01

> Ilze

es nesaprotu sho punktu,ko tad var paardot,ja reiz shis portaals ir skapja reviizija un skapii staav kas??-dreebes,bet redz taas paardod sadaljaa neiederoties...

17.08.2013 16:09

> AtverSkapi.lv

nu,bet normaalam forumam tachu paredzeetas citas adaljas- pljaapas par neko,skaistums un veseliiba,u.t.t

17.08.2013 16:13

Risinājums ir pārstāt veikt bezjēdzīgas pašreklāmas foruma sadaļās, tādējādi traucējot citu, būtiskāku un daudz svarīgāku diskusiju veidošanos forumu sadaļās.

Mēs varam izveidot atsevišķu sadaļu priekš pašreklāmām, taču šīs sadaļas tēmas viennozīmīgi netiks iekļautas blokā "Jaunākais forumā". Attiecīgi ir skaidrs, ka neviens vairs šo sadaļu neizmantos, jo caur to nevarēs "kļūt pamanāmāks".

Kad vēlreiz vēlaties pacelt šo jautājumu, aicinam iztēloties, kas notiks, ja visi sāks nodarboties ar šādu pašreklāmu? Jūsu saukļus neviens vairs nepamanīs! Tāpēc perspektīvā domājot, neredzam iespēju atļaut šo. Tas pats attiecas arī uz reklāmu izmantošanu segvārdos, ja kaut vai 50% lietotāju nomainīs segvārdus uz saukļiem Izpārdošana, Pērc 2 maksā par 1, Atlaides 50%, utt., domāju šeit ieviesīsies haoss un nevienam tas nepatiks, taču pamanāmāki kļūs tieši normālie un vienkāršie segvārdi.

Ja vēlaties par katru cenu kļūt pamanāmi, aicinam būt radošākiem, piem. izmantot arī stila galerijas, blogus.

17.08.2013 16:15

> zaiza

Sadaļa PĀRDOD ir paredzēta sludinājumiem un informācijai, kas neiederas jau esošajās portāla sludinājumu sadaļās.

17.08.2013 16:18

> AtverSkapi.lv

ES jums ieteiktu izveidot tam  specialu sadalu,kur var pasreklameties,un ja kadam interese,tad ieiet un palasa!:)

17.08.2013 16:47

> AtverSkapi.lv

un,kas tas cits buutu,piemeeram?? ja sadziives lietaam ir atveerts pavisam cits portaals- respektiivi tam,kas neiederaas te- majoklim.lv

17.08.2013 17:04

> zaiza

Tam,es tev piekritu vini ari veic pasreklamesanos,ta nu tas ir!

41 - 50 с 73