Minūtes laikā nobloķēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Minūtes laikā nobloķēja

Sveikas!

Tiko meitene ar niku "Drēēbīītes" ievietoja pašreklaamu un atverskapi.lv administraacija ļoti aatri uz to reaģēja. Pagaaja minūte un meitene ir bloķēta.

Es nesaprotu, kaapēc ir jaanobloķē cilvēks, kurš vnk vēlējaas pateikt to, ka ir samazinaajis cenas savam skapim. Nedomaaju, ka taapēc ir jaanobloķē nepabrīdinot.

Ar cieņu, Madara.

17.08.2013 17:10

Atvainojos par varbūt muļķīgu jautājumu, bet - vai nevarētu palūgt kādus piemērus, kādas lietas tad paredzēts ievietot sadaļā "pārdod"?

Un vai tādā gadījumā nebūtu prātīgāk šo foruma sadaļu vispār izņemt ārā, bet vienkārši sludinājumiem pielikt vēl sadaļu (aiz "sievietēm", "vīriešiem", "bērniem") ar nosaukumu "dažādi", kur tad arī varētu salikt lietas, kas neiederas citās sadaļās?

Kā arī - tad kā ir ar sadaļu "mainos" - vai tā nav pašreklamēšanās?

17.08.2013 17:13

> zaiza

Es gan labprāt redzu arī citas lietas, lai vairākas preces var paņemt no 1 pārdevēja.

17.08.2013 17:16

> zaptesburka

Ja!Ta jau ari ir pasrekalmesanas ;dd

18.08.2013 10:33

> Inky

nu,bet mees par ko?par to,ka sadalja-paardod ir bezjeedziiga,ja nav gandriiz nekaa,ko tur paardot un nekas nekad neiederaas peec adminu domaam,tad tieshaam ievieshat atpakalj sadalju dazhaadi vai citas lietas un mieriigi liekam iekshaa

jeb arii administraacija ir tendeeta vairaak cilveeku piesaistiit jaunajam majoklim.lv,taapeec neko lieku sheit neljauj tirgot,jo it kaa nepareizajaas sadaljaas u.t.t

BET kaa jau reiz mineeju,ja grib piesaistiit cilveekus jaunajam portaalam,tad kaut kas jaadara,lai cilveeki intereseetos tur iet ,pirkt un tirgot,kaa pretiimnaakshana kaut vai manis jau piemineetaa ideja- tie,kas jau registreeti sheit,vareetu ielogoties bez atsevishkjas atkal registreeshanaas arii tur un mieriigi irgot tad tur savas SHEIT neiederoshaas lietas.

18.08.2013 10:49

> zaiza

Sveiki,

Vai Jums trūkst fantāzijas, lai iedomātos citas preces, kas nav apģērbs, apavi, aksesuāri? :)

18.08.2013 10:52

Es esmu apnierinata,ka tagad stingrak kontrole. Jasaka,kad tagad,kad foruma diskusijas negrozas ap vienu cilveku,kas nepartraukti pardod vienu un to pasu 10x diena var atrast labas lietas,jo beidzot ir normalas diskusijas:)

18.08.2013 10:53

> AtverSkapi.lv

Man piemeeram truukst gan,ne es vieniigaa prasiiju piemeerus :)

18.08.2013 11:42

:D Tad ņaudēja par to ka reklāmas par daudz, tagad citas minkas kad nevar pareklamēties! :D

Nezinu vai tas ir iespējams, bet varbūt varētu ieviest to ka katrs pārdevējs 1 reizi nedēļā/2 nedēļās varētu pareklamēties? Pareklamējies, pēc noteikta laika atkal reklamējas, ja ir tāda vajadzība! Vismaz to es uzskatītu par kompromisu, jo sakiet ko gribat,to reklāmu dēļ esmu atradusi daudzas foršas lietas, kā arī pati atdevusi/samainījusies.

18.08.2013 11:58

> Lenii

Nja,vispar tava ideja ir loti laba! +

18.08.2013 12:38

Man arī interesētu piemēri, kas būti atbilstoši sadaļai "Pārdod". Sadaļā "Pērk" cilvēki raksta sludinājumus par to, ko viņi vēlas nopirkt un, tas ir tikai pašsaprotami, ja sadaļā "Pārdod" cilvēks raksta, ko viņš pārdod!

Arī es tiku vienreiz bloķēta! Iemeslu nezinu vēl šodien. Kad mēģināju ieiet savā profilā, parādijās teksts, ka mans profils ir bloķēts, lai sazinos ar Atverskapi.lv administrāciju. Centos to izdarīt, aizsūtīju ziņojumu uz facebook.com, draugiem.lv, twitterā un arī uz epastu, visur, kur vien varēja, jo sākumā ļoti nevēlējos taisīt vēl vienu profilu, bet atbilde kā nav, tā nav. Jau kādas divas nedēļas pagājušas un neesmu saņēmusi atbildi nevienā portālā. Vēlējos uzzināt par ko īsti esmu bloķēta un vai ir iespēja atjaunot kontu. Lasīju arī  citu meiteņu sūdzības ar līdzīgiem un citādākiem gadījumiem, kuras arī nesaņem atbildi! Stulba situācija! Tiec bloķēts, bet nezinu par ko!

51 - 60 с 73