Minūtes laikā nobloķēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Minūtes laikā nobloķēja

Sveikas!

Tiko meitene ar niku "Drēēbīītes" ievietoja pašreklaamu un atverskapi.lv administraacija ļoti aatri uz to reaģēja. Pagaaja minūte un meitene ir bloķēta.

Es nesaprotu, kaapēc ir jaanobloķē cilvēks, kurš vnk vēlējaas pateikt to, ka ir samazinaajis cenas savam skapim. Nedomaaju, ka taapēc ir jaanobloķē nepabrīdinot.

Ar cieņu, Madara.

18.08.2013 12:43

> LINDA

Jums vajadzētu nojaust par ko tikāt bloķēta, vismaz 10x dienā nemitīgi izvietojot saukļus par akcijām, zemām cenām, utt. utjp.

Kā jau teicām, sadaļa Pārdod ir paredzēta sludinājumiem un informācijai par precēm, kas neiederas mūsu portāla sludinājumu sadaļās (t.i. nav apģērbs, apavi, aksesuāri, bērnu preces). Ja kādam interesē paskaidrojums, vai vispār pasaulē vēl kas cits bez tā eksistē, tad lūdzu - mobilie telefoni, latu jubilejas monētas, traktori, glāzes, vāzes, markas, utt. utjp. :) Ceru, ka kādam atsvaidzinājām fantāziju..

18.08.2013 13:05

> AtverSkapi.lv

Paldies, bet es neko nenojautu!!! Vismaz beizot esmu noskaidrojusi, ka tā nedrīkst darīt, jo portālā esmu ļoti neilgu laiku. Iepriekš redzēju, ka daudzas meitenes tā dara un domāju, ka šis forums tieši ir domāts priekš reklāmas. Pašai man arī uzlabojās pircēju skaits ar šādu pašreklāmu, kā arī es pati, vienmēr atvēru profilus, kas reklamējas.

Godīgi sakot, tas ir smieklīgi, ka portālā, kur visi pārdod apavus, apģērbus, kosmētiku un bižutēriju, pie sadaļas "Pārdod" ir jāievieto sludinājums, piemēram, par mobilo telefonu. Šādus sludinājumus pareizāk būtu ievietot Jūsu jaunajā mājaslapā majoklim.lv, nevis šeit, kur cilvēks noteikti neienāk, lai nopirktu telefonu vai traktoru.

Ja Jūs esat pret pašreklāmu šajā forumā, tad atbilstošāk šim portālam sadaļā "Pārdod", vajadzētu izietot sludinājumus:"Pārdodu džinsu bikses 34. izmērs, 10 lati!" Kas arī savā ziņā būtu reklāma, bet neizmantojot tādas frāzes kā - "Ieskaties, zemas cenas, šodien atlaides, pērc divus maksā par vienu", tas panāktu to efektu, ka nevis katrs spiestu uz šī cilvēka profila, bet tikai tas cilvēks, kurš tieši meklē džinsu bikses kā piemēru, jo cilvēki šeit nāk pirkt apģērbu, kosmētiku, apavus un aksesuārus, kāpēc, lai cilvēks ienācis šajā portālā meklētu un vēlētos nopirkt telefonu? Šīs mājaslapas nosaukums ir atverskapi.lv un es domāju, ka diez vai, kāds no lietotājiem savā skapī var atrast traktoru! Smejošs Zinu, ka pēc šīs manas garās domu izteikšanas Jūs tāpat neko nemainīsiet, bet prieks, ka vismaz beidzot mani uzsklausijāt un atbildējāt!

18.08.2013 13:22

> LINDA

Kā zināms cilvēki ir tikai cilvēki, tāpēc tiem reizēm uznāk vēlmes šeit likt arī ko citu bez apģērbiem. Ir bijušas arī automašīnas.
Un ja cilvēks pārdod džinsu bikses, 34.izmērs, 10Lati, tad to ir jāievieto sludinājumu sadaļās, attiecīgajā kategorijā, kas tam ir paredzēta un apmeklētāji, kas nāks uz šo portālu pirkt apģērbus arī to veiksmīgi atradīs Bikšu sadaļā uzmeklējot sev atbilstošo izmēru, nevis kautkādā foruma Pārdod sadaļā.

18.08.2013 15:34

Исправлено 18.08.2013 15:37

> AtverSkapi.lv

Tā arī nesaņēmu atbildi uz savu jautājumu, vai tad sadaļā "mainos"  tā vairs nav pašreklamēšanās, ja tur ievieto tēmas ar tieši tādu pašu saturu, apmēram - "ieskaties manā skapī" un taml.

Un negribu visu laiku kritizēt (man šis portāls patīk, un daudzas lietas šeit vērtēju kā labas), taču nesaprotu arī - kāpēc tad nevarētu izveidot atsevišķu sadaļu ar nosaukumu "dažādi" tiem traktoriem, mobilajiem telefoniem un jubilejas latiņiem? Tas mazinātu pārpratumus ar to sadaļu "pārdod".

18.08.2013 18:12

> zaptesburka

administraacija muus driiz blokjees par uzmaakshanos :D

nu es arii saku,ja reiz shis portaals ir balstiits uz skapja saturu,tad es neredzu KAAPEEC nedriikst sadaljaa paardod tad to skapja saturu arii paardot!

ok,kliegshana,lai ieskataas,akcijas,peerc 2-3 par briivu,varbuut var kaut kaa ierobezhot,bet taapat,ja dreebes tai sadaljaa nedriikst paardot ,tad iisti neredzu jeegu sadaljai vispaar.

19.08.2013 08:55

Исправлено 19.08.2013 08:57

Esmu šokā par visu. Kājmutis

Sākumā , kas nekaita,varēja likt forumā, cik vien grib ar tekstu PĀRDODU, ATLAIDES un nevienu neatkrāpa,bet tagad viss iet vēl lielāka bezgalībā. Neizlēmīgs

Es arī nesaprotu ir sadaļa PĀRDODU , bet tur nevar ievietot ziņu ka pārdod drēbītes. SatrauktsMan vispār netraucēja , ka meitenes tur nemitīgi lika atkārtotu "reklāmu" , jo ir pievienots jau 10351 kleitu sludinājumi?? kā vispār var visu izskatīt  , un ja cilvēkam ir atlaides , tad es iečekoju, ja iekrīt acīs tad ņemu un nopērku vienu no tām kleitām.

19.08.2013 10:41

> Annette

Jāsaka jau paldies kaucējām :)

Te ir vai nu balts vai melns, tādu vārdu kā kompromiss šeit nezina.

19.08.2013 23:20

> Lenii

+++

20.08.2013 01:05

Исправлено 20.08.2013 01:08

> Lenii

Vienmēr laipni ;) Vismaz tagad var redzēt arī sakarīgās diskusijas. Neesmu pret atsevišķu sadaļu pārdošanas reklamēšanai utml., bet, ja forums ir izveidots, tad vēlos tajā apmainīties ar domām, idejām, zināšanām un uzskatiem, nevis skatīties n-tos uzaicinājumus ieskatīties skapī - tam ir domāti sludinajumi, kurus var apskatīt un šķirot pēc nepieciešamā!

Un noteikti drīz tiks ieviesta arī manuāla cenas kritērija ievadīšana, jo uz tīro ciparu formātu sludinājumos jau ir pāriets, un tad arī varēsiet sķirot pēc kārotās cenas arī bez visām atlaidēm ;)

Un vispār ļoti izdevīgi ir favorītos pievienot arī dārgās preces, kas iepatīkas, un ik pa laikam paskatīties vai nav nolaista cena, ticiet man, bieži pat vairāk kā 50% nomests tiek arī bez visas reklamēšanas.

20.08.2013 03:59

> Inky

Nezinu gan vai skaitās sakarīgas diskusijas, kur viena lietotāja taisa simt un vienu diskusiju, katrā raksta ka meklē tādu un tādu pantalonu... Un vispār tās meklēšanas diskusijas sāk mani kaitināt tāpat kā citām reklamēšanās.

Vispār kad stingrāk regulēja reklamēšanos,tāpat bija viens bums ar mainīšanos - ta loģiski ka tā ir sava veida reklamēšanās.

Es jau pirms tam ieminējos ka varētu būt tāds kā limits - ieliec to reklāmu, pēc nedēļas/2 nedēļām reklamējies atkal,ja vajag! Tas lai vilks paēdis un kaza dzīva! :)

61 - 70 с 73