Jūsu labākie pirkumi iherb.com - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jūsu labākie pirkumi iherb.com

Sveikas!

Tikko atklāju šo interneta veikalu, kas piedāvā kosmētiku, vitamīnus, uztura bagātinātājus, tējas u.c. uzkodas un veicu pirmo pirkumu... piegāde 4-11$ atkarībā no preču svara (cik saprotu, tagad ir akcija piegādei)

Paciņa ceļo no ASV, tāpēc pirkumiem virs 22EUR var nākties maksāt PVN.

Mani pirkumi:

slavenās Āfrikas melnās ziepes (ziepēm ir antibakteriāla un mitrinoša iedarbība. Der visiem ādas tipiem, arī izteikti jūtīgai ādai. Taukainai ādai palīdzēs tikt galā ar lieko sebumu (sejas spīdumu), sašaurina poras. Paaugstina ādas elastību, pateicoties antioksidantiem novērš priekšlaicīgas ādas novecošanas pazīmes. Pasargā no pūtīšu rašanās, Nomierina sakairinātu ādu, mazina neizi, kuru var izraisīt dažādas ādas slimības (ekzēma, psiroāze).) http://www.iherb.com/Nubian-Heritage-African-Black-Soap-Bar-5-oz-141-g/11242

Maska problemātiskai ādai http://www.iherb.com/Queen-Helene-Mint-Julep-Masque-2-oz-57-g/58489

Ja kāds pirmo reizi iepērkas iHerb.com, tad ar atlaižu kodu : 

MQB390  pirmajam pirkumam zem $40 būs 5% atlaide un virs $40 būs 10% atlaide

Kodu var izmantot neierobežots skaits pircēju.

Padalieties ar saviem iecienītākajiem iherb.com produktiem!

18 Ответы

pirmo reiz pasutiju, tagad gaidu pacinu.   mans kods PTH554

Es parsvara pasūtu šampūnus bez  sulfatiem un parabēniem.

Mans mīļaakais http://www.iherb.com/Giovanni-2chic-Ultra-Sleek-Shampoo-Brazilian-Keratin-Argan-Oil-8-5-fl-oz-250-ml/43351 , Rmimitī redzēju par kadiem 12 vai 13 eiro, cenas ziņa jau vien izdevīgak pasūtīt :) Pasūtu arī šo to no ELF kosmētikas, lēta un laba :)

Mans atlaižu kods JOL389

Baigā pieredzes apmaiņa - tikai katrā komentārā bāzt iekšā savu kodu. Visa tēma tikai tam arī domāta, kurš ko pērk - tas tā, maskošanai.

Исправлено 29.03.2015 14:25

klavu sirups loti garsigs

konfektes uz kocina  par sito berni bija sajusma

cacao butter  loti labi smarzo un loti labs adai

> Beta

> Ilze

Pastastiet ko vairak par tam Afrikas melnajam ziepem :) tas ir kaut kas lidzigs Dermowas ziepem?

Esmu lietojusi Dermowas, cik lasu Āfrikas melnās ziepes ir "vieglākas", tik ļoti nesausina ādu, bet palīdz pret pumpām :) Neesmu vēl mēģinājusi, bet gaidu! Daudz labu atsauksmju esmu lasījusi. 

Dermowu vairs nelietoju, jo āda pēc tam paliek sausa, savilkta un apsārtusi...

Kaa veicas ar Afrikas melnajam ziepem? Vai bija labas? Es vel neesmu sanemusies pasutit Smaidīgs

> Ilze

> Beta

> Ilze

Pastastiet ko vairak par tam Afrikas melnajam ziepem :) tas ir kaut kas lidzigs Dermowas ziepem?

Esmu lietojusi Dermowas, cik lasu Āfrikas melnās ziepes ir "vieglākas", tik ļoti nesausina ādu, bet palīdz pret pumpām :) Neesmu vēl mēģinājusi, bet gaidu! Daudz labu atsauksmju esmu lasījusi. 

Kaa veicas ar Afrikas melnajam ziepem? Vai bija labas? Es vel neesmu sanemusies pasutit Smaidīgs

Man diemžēl nebūs nekas laba sakāms, jo pirms ziepju lietošanas bija stipri problemātiska āda ar zemādas pumpām zoda rajonā, pasūtīju ziepes, sāku lietot...

Ziepes ļooti stipri attīra ādu, tā kā čurkst līdz ar to visa dabīgā aizsargkārta tiek nomazgāta un āda vēl vairāk sāk taukoties, lai kaut kā nolīdzsvarotu pamatīgo ziepju tīrīšanu. Stāvoklis pasliktinājās. Ja nav izteiktu ādas problēmu, tad varbūt derēs, bet ja ir pumpas un āda pastiprināti taukojas, šīs ziepes vēl vairāk to veicina kā apburtais loks.. Iesaku tiešām maigu attīrošo līdzekli. Pie tam vaigi man ir sausi, pēc šīm ziepēm pamatīgi vaigu āda tika savilkta un pēc tam prasās kārtīgs mitrinošs krēms Neizlēmīgs

> Beta

> Ilze

> Beta

> Ilze

Man diemžēl nebūs nekas laba sakāms, jo pirms ziepju lietošanas bija stipri problemātiska āda ar zemādas pumpām zoda rajonā, pasūtīju ziepes, sāku lietot...

Ziepes ļooti stipri attīra ādu, tā kā čurkst līdz ar to visa dabīgā aizsargkārta tiek nomazgāta un āda vēl vairāk sāk taukoties, lai kaut kā nolīdzsvarotu pamatīgo ziepju tīrīšanu. Stāvoklis pasliktinājās. Ja nav izteiktu ādas problēmu, tad varbūt derēs, bet ja ir pumpas un āda pastiprināti taukojas, šīs ziepes vēl vairāk to veicina kā apburtais loks.. Iesaku tiešām maigu attīrošo līdzekli. Pie tam vaigi man ir sausi, pēc šīm ziepēm pamatīgi vaigu āda tika savilkta un pēc tam prasās kārtīgs mitrinošs krēms Neizlēmīgs

Akk, zel gan. Man ir kombineta ada- vaigi sausi, piere taukaina utt. Bus japamegina kaut kas no Tejas Koka ellas.

Исправлено 19.01.2016 17:52

Vai kāda ir mēģinājusi Giovanni šampūnus?? Skatos šo http://www.iherb.com/Giovanni-2chic-Ultra-Sleek-Shampoo-Brazilian-Keratin-Argan-Oil-8-5-fl-oz-250-ml/43351

11 - 18 с 18