No tumšiem uz gaišiem . - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

No tumšiem uz gaišiem .

Sveikas mīļās meitenes !

Man kā patīk izmēģināt vairākas matu krāsas , vēlos jums palūgt padomu .

Šobrīd man ir melna matu krāsa , vēlos iegūt vai nu izteikti sarkanu vai nu karameļkrāsu.

Cik reizes man būtu jābalina un kā jākrāso , lai iegūtu vienu no šīm krāsām?Un vai vispār ir jēga mocīties?

11 Ответы

> cata

nu tad diezgan vienkārši,tev būs vajadzīgs ūdens,šampūns un balinošais pulveris to var nopirkt drogās,sajauc kopā visu proporcijās 2:1:1-šampūns-ūdens-bal.pulveris,samaisi un smērē matos iekšā un turi stundu,kad izskalosi ja būs viegli riži tad ok,bet ja diezgan tumši tad pēc dienas ieliec vēl vienu reizi to noņēmēju,jo vairākas reizes to darīsi jo saudzīgāk matiem,nekā ieliktu balinātāju un cepinātu stundu.un sarkano tu dabūsi ļoti viegli,grūtāk būs ar karameļtoni,tur vajag diezgan gaišus lai viņi būtu tiešām karamele nevis riži,veikalos nopērkamās krāsas ir labas loreal un syoos.

Sveika.

Piekrītu Cata. Es arī esmu friziere un ne reizi vien esmu saskārusies ar šādu klientu vēlmi.

Bet rēķinies, ka rezultāts no pirmajām reizēm (protams atkarīgs cik daudz krāsoti mati ir pirmstam) būs, ka mati būs riži. 

Neiesaku šo procedūru uzsāks, ja tuvākajā laikā plānojās kāds pasākums, jo paies laiks, līdz panāksi plānoto rezultātu.

Komplektā šim visam noteikti arī iegādājies kādus matu barojošos līdzekļus - maskas, eļļas, jo šis viss matiem par labu nenāks.

Lai veicas!

11 - 11 с 11