Aicinu meitenes būt godīgas!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aicinu meitenes būt godīgas!!!

Pēdējo dienu laikā šeit saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju.Ar meiteni sarunāju,ka pirkšu no viņas divas lietas,un esmu gatava vakarā no Jelgavas uz Olaini aizbraukt pakaļ.Kad vīrs atbrauca mājās,un gribējām braukt,tad meitene uz telefona zvaniem,SMS un vēstulēm vairs neatbildēja.Arī nākamajā dienā klusēja.Viena lieta jau bija notirgota,otru turpināja piedāvāt FB,un arī šeit netika rezervēta.Protams,ka par šo gājienu ieliku negatīvu atsauksmi,jo tā arī nesagaidīju paskaidrojumu.Nu tad,arī es no meitenes puses,kā pircēja,esmu dabūjusi negatīvu atsauksmi,uz ko man paskaidroja,kā es esot sabojājusi viņai profilu,tā viņa man.No visa ta sapratu,ka ne vienmēr šie vērtējumi ir objektīvi,reizēm tie var būt arī bērnišķīgi,vēl jo vairāk,ja nav klāt komentāra.

11 Ответы

meitene profila raksta,ka bija

savi personīgie iemesli sievietei preci nepārdot!Kas tie par iemesliem?

Es gan nelieku negativus vertejumus, jo ta sanaktu biezi likt,bet reali bail sanemt atpakal. Jo ir tendence - rezerve, pasraksitis naudu(ko nedara) vai vel labak nenak uz tiksanos,kur vari nostavet pusstundu.  

Varetu uztaisit kautkadu foruma ierakstu,kur va rakstit s meitenu nikus un likt linkus...

ir bijuši gadījumi, kas es varētu likt apmierinošu - preci saņēmu, bet ceļš līdz tai ir bijis ļoti tāls :D bet nelieku neko, jo arī negribu, lai piecūko manu profilu ar kaut kādām izdomātām negācijām un pēc tam vēl jālūdzas administrācijai, lai atsauksmi dzēš.

Man pēdējā laikā šeit neizdodas neko nopirkt(ar dažiem izņēmumiem).Visu laiku kaut kas ''atgadās'' pārdevējām un beigās prece jau sen pārdota.

Tādā pašā veidā es esmu tikusi pie savējiem - likot neitrālas atsuksmes (pat par nelietojamu preci) un pretī saņemot negatīvās un neitrālās - tāda dzīve :D

> Sana

meitene profila raksta,ka bija

savi personīgie iemesli sievietei preci nepārdot!Kas tie par iemesliem

Mēs abi ar vīru arī labprāt uzzinātu,kas tie par iemesliem,jo vīrs steidzās no Rīgas mājās,lai laicīgi varētu aizbraukt uz Olaini pēc sarunātās preces.Kāpēc meitene ignorēja zvanus,SMS,vēstules,jājautā viņai....Meiteni nepazīstam..

Kas tā par meiteni? 

man arī brīžiem ir situācija, ka nezinu kā rīkoties. Viena kliente arī atbildēja, ka pirks bikses un vēl pāris lietas, pietiekoši liels pirkums, ko vinai esmu rezervējusi. Nosūtīju savus rekvizītus, jo pati vina man jautāja, lai varot naudinu ieskaitīt Un tgd 4dienas nav manīta skapī... Hmm.. jau sāku domāt, vai tik rezervāciju neatsaukt:/

Man bija vispar superiga situacija,man ielika negativu atsauksmi cita profila protams :) ka jaka kuru nosutiju vinjai smirdeeja :D

protams jautaju meitenei pec ka tad si jaka smirdeja+es pirmstam to iztiriju ar tvaika slotinju un nepecka ta nesmirdeja :)

meitenes atbilde bija +- sada nee jaka nesmirdeja taa nu oda nepeckaa?

nu vienkarsi wtf? pecka tad vinja velejas lai jaka smarzo ??tad lai ieraksta pie profila info ka pirms preces sanems lai pardevejas izmazga tas ar lenor vaj sapus ar smarzam :D

un del taas **** man bija jadzes profilu jo kura pirks kko no manis ja manas drebes smird :)

Kas tā par meiteni?

1 - 10 с 11