Kad pērkam kaķi maisā! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kad pērkam kaķi maisā!

Tā es salīdzinu iepirkšanos šeit,jo patiesībā,ja meitenes būtu godīgas,visi būtu apmierināti.Nepatīkamas situācijas rodās tad,kad viena no pusēm nav bijusi godīga līdz galam.Tā nu,maiss ar lietām kuras šeit nopirktas,vai iemainītas ,un neder,paliek arvien lielāks.Skumji,kad gaidītās jaunās preces vietā saņem lietotu,un pat izirušu.(uz ko meitene atbild-ja Tev ļoti patiktu,tad aiznestu sašūt).Kad gaidītās gaiši brūnas somiņas vietā saņem -tumši brūnu(pārdevēja izlasa manu vēstuli,bet protams neatbild).Gaidot 38.izmēra kurpes,ar 9cm papēdi,saņemu 39.,un vēl 12cm augstas!Dabīgās zamšādas zābaku vietā saņemu kaut kāda īpatnēja materiāla,uz ko meitene atbild-ja nepatīk,tirgo tālāk....Tā varētu uzskaitīt vēl ,un vēl....Man ir svarīgi,lai abas puses paliek apmierinātas,bet te ir sajūta,tikko nauda ieripo kontā,tā-kaut" ūdens plūdi aiz manis"....Nu...skumji...Bet protams,ka te ir sastaptas arī brīnumjaukas pārdevējas un pircējas,tad gribās teikt-kaut tādas būtu  vairāk:)Veiksmi pirkšanā,un pārdošanā mums visām!

19 Ответы

> cata

Varbūt jāsāk likt vairāk negatīvās atsauksmes, lai meitenes zin uz kurām var uzķerties,savādāk ja visas klusēs tad šis pulciņš augs nenormālos ātrumos.Mani personīgi neuztrauc ja es redzu negatīvu atsauksmi tai meitenei no kuras esmu pirkusi vairākas reizes,nu mazums kas,tas nevienmēr var būt objektīvi.Un varbūt tikai šādi viņas var pārmācīt vai likvidēt.

Pati esmu tā dažas pārdevējas pažēlojusi – neliku nekādu atsauksmi. Vēlāk domāju – vai vajadzēja? Citas pēc tam uzrausies, paskatīsies, ka pārējās atsauksmes labas. 

> Sana

es dodu priekšroku preci pirkt klatienē,lai varu redzēt un aptaustīt ))

Ja, bet ja tas nav iespejams, tad atliek tikai pasts/pakomati.

nu ja ,tieši par to es runāju,pati te esmu salīdzinoši nesen un arī pažēloju vienu meiteni,bet tad sapratu ka velti,jo bija citas kas ielika viņai negatīvu atsauksmi,tātad'es nebiju vienīgā kurai kautkas nepatika.

man arī ir nācies nopirkt 39 izmēra kurpes 40. izmēra vietā,tāpat ir sanācis  nopirkt labas firmas it kā jaunu M izmēra džemperi, kurš pirmkārt bija L izmēra, otrkārt viltojums, turklāt pāris reizes lietots un mazgāts. 

pēdējā laikā iepērkos te reti...

Es arī esmu PAR negatīvu atsauksmju likšanu,pat balsoju ar abām rokām.Ja čakarē,tad ir nopelnīts,turpmāk arī likšu tām,kuras piesakās,pat regulāri,kā nosūtu pēc pieprasījuma rēķinu,tā vairs ne raksta,ne atbild.Nu cik var,šeit nav bērnudārza grupiņa.

Jāpiekrīt jums visām....ir jāliek negatīvas atsauksmes ja neatbilst norādītajam izmēram un kvalitātei jo tā varbūt pasargāsim citu pārdevēju.Pati esmu likusi pozitīvu atsauksmi kaut atnāca mājas drēbes- ballīšu apģērba vietā :D

Man tikko arī bija nepatīkams pārsteigums. Tiesa gan, ne šeit. Vinnēju ebajā kleitu. Pagājušajā nedēļā tā atnāca. Kleita bija ar baltiem pleķiem, izdilumiem, izirušām vīlēm daudzās vietās un pat diviem caurumiem audumā. Viens sāns bija pilnīgi ciets, sabumbuļojies. Es biju šokā, kā to var likt pārdošanā! Tāda der tikai kā grīdas lupata vienai reizei. Galu galā, aizdomājos, ka meitene taču to kleitu nenoveda līdz šādam stāvoklim vienā dienā. Tiešām viņa tādā ir dienu no dienas staigājusi? Bija viela pārdomām...

> beatriska

Es arī esmu PAR negatīvu atsauksmju likšanu,pat balsoju ar abām rokām.Ja čakarē,tad ir nopelnīts,turpmāk arī likšu tām,kuras piesakās,pat regulāri,kā nosūtu pēc pieprasījuma rēķinu,tā vairs ne raksta,ne atbild.Nu cik var,šeit nav bērnudārza grupiņa.

Piekrītu, es arī lieku, (protams, ne bez atbildes spēriena), un tiešām, regulāri pārskatu to meiteņu skapjus, kuras man nav likušas vilties ;)

Bieži ir arī tā,ka bildē drēbei krāsa viena,dzīvē savadāka,uzmanīgi skat.bildes,vai prasiet vairāk bildes uz dekstop,esmu arī vīlusies,kaut gan pērku mazāk nekā pārdodu.

11 - 19 с 19