Gari mati un gulēšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Gari mati un gulēšana

Kā jums, garo matu īpašnieces, izdodas no rīta pamosties ar matiem nevis putnu ligzdu uz galvas? Man pēdējā parādijusies šāda problēma. Esmu dzirdējusi par vāju bizi, bet man nakts laikā bize kkā sakrīt uz matu galiem un gali ieveidojas, veidojot pūdeļefektu no rīta  izķemmējot :/ Taisnot negribu, bet katru dienu izplēst kušķi no jau tā ne tik biezajiem matiem arī ne.. Ir kādi īpaši knifiņi..?.

21.08.2013 23:36

Velns, un man blondi mati tieši :D  Un ja vēl izskalo un smaka tomēr paliek.. beigās zaļa un smirdīga :D es nevaru, pārsmiešos. Ar vieglu citronūdeni iesaka skalot matus, ja mājās no trubām ciets ūdens tek, lai mīkstinātu matus..par smaku nezināju.

Ak šitā, es jau domāju, cik var krist... jo pirms mazgāšanas vienmēr izķemmēju, lai var masku vieglāk ieklāt, bet pēc mazgāšanas šķiet, it kā simts gadus matus nebūtu ķemmējusi un sakrājušies miroņi.. 

21.08.2013 23:42

> plasticdiva

:D:D:D Miroņi :D Tu tā bieži miroņus no matiem ārā velc? :D Nē, tiešām sasmējos, spilgta iztēle :D

Par citronu nezinu kā ar citām smakām, zinu tik, ka ūdenspīpei ļoti labi palīdz, neesmu meģinājusi nekam citam. Ja ir drozme riskēt, vari izmēģināt ;)

Vispār var parakāties draugiem.lv matu domubiedros, tur ik pa laikam uzpeld pa kādai diskusijai par matu ārā krišanu (:

27.08.2013 10:15

Parasti atstāju vai nu astē vai arī sapinu bizē, no rīta gluži neatpinams matu ērkulis nav... ja gulētu izlastiem matiem, tad gan būtu jāpiņķerē

Ar matu krišanu labāk cīnīties nopērkot dadžu eļļu un iemasēt galvas ādā, var pa nakti atstāt un no rīta izmazgāt. Vai arī kkur pamalēs izrauj dadžu saknes pati un katliņā sagrieztus gabalos aplej ar pāris litriem ūdens un vāri kādas 15-20min, tad ar šo tēju skalo matus pēc mazgāšanas. Tagad rudenī saknes dabūt nebūs priblēmas un var tās sažāvēt ziemai. 

Pati arī kā garu matu īpašniece guļu ar sasietu bizi. Gumiju izvēlos maigāku un tā nenožmiedzu matus. Svarīgi mainīt gumijas atrašanos vietu, lai nenospiež vienmèr to pašu vietu, tā bojājot tos. 

27.08.2013 11:40

Es pēdējā laikā pirms gulētiešanas izķemmēju, saņemu matus tā kā astē,nelieku gumiju,bet savirpinu tā kā copē un pēc tam ar gumiju  viegli nostiprinu. No rīta,izlaižot matus, tie ir skaisti viļņaini,iepūšu laku,nedaudz vēl pabužinu un dodos,kur deguns rāda. :)

27.08.2013 12:48

Es vienkārši sapinu uz nakti bizi un jā, paliek likas, kuras man tīri labi patīk ;)

Ieskaties manā drēbju skapī. ;)  Visas cenas runājamas.

21 - 26 с 26