vēljoprojām aktuāla tēma-muzikanti kurzemes pusē???? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vēljoprojām aktuāla tēma-muzikanti kurzemes pusē????

Sveikas,meitenes arī man šovasar plānojos ļoti skkaists pasākums KĀZAS :)

esmu sapratusi ka lēnām jau jāsāk pa lielam plānot kas un kā lai beigās nepalieku bez  kautkā bez kā kāzas nebūtu kāzas... :)

Tāpēc lūdzu Jūsu palīdzību-iesakat lūdzu feinus muzikantus kurzemes pusē būtu vēlams ar kuriem Jums bijusi pozetīva pieredze,kas labi muzicē,izklaidē viesus un ar sirdi pieiet visam pasākumam :)

Paldies Jums jau iepriekš par palīdzību :)

pierakstat klāt lūdzu arī cenas :)

44 Ответы

up :)

Uzraksti man,es ar šādām lietām nodarbojos.

Sveika! Šovasar nosvinējaam kaazas, mums muzikants un vakara vadītaajs bija Ainars Ašaks,viņš ir no Babītes, bet brauc aŗī uz citaam pilsētaam. Ja ir atraktīvi viesi un negrib apgrūtinaat vedējus,tad sis tieši laikaa, saakm vadīt pasaakumu,tiklīdz visi ir sabraukusi uzz viesu namu. Dzied,vada atrakcijas, plus vēl no rīta piedalaas modinaašanaa un vada rīta vingrošanu (viņš paliek pa nakti, ar sievu un bērnu,taapeec jaatvēl istabiņa arī viņiem)

Tiešaam bija ļoti jautri un mūziku viņš spēlē visaadu, var iesuutīt arī savas dziesmas. Spēles un atrakcijas arī super,visi bija paarsmējušies! izmaksaaja 400 eiro :)

Исправлено 28.01.2015 14:45

> LD

Sveika! Šovasar nosvinējaam kaazas, mums muzikants un vakara vadītaajs bija Ainars Ašaks,viņš ir no Babītes, bet brauc aŗī uz citaam pilsētaam. Ja ir atraktīvi viesi un negrib apgrūtinaat vedējus,tad sis tieši laikaa, saakm vadīt pasaakumu,tiklīdz visi ir sabraukusi uzz viesu namu. Dzied,vada atrakcijas, plus vēl no rīta piedalaas modinaašanaa un vada rīta vingrošanu (viņš paliek pa nakti, ar sievu un bērnu,taapeec jaatvēl istabiņa arī viņiem)

Tiešaam bija ļoti jautri un mūziku viņš spēlē visaadu, var iesuutīt arī savas dziesmas. Spēles un atrakcijas arī super,visi bija paarsmējušies! izmaksaaja 400 eiro :)

Paldies ar info... :)

vēl kādi ieteikumi ? :)

Sveika! Grupa "Kreisais Pagrieziens"..:) Bijām kāzās kur viņi spēlēja, Super..:) Meitenei ar puisi kolosālas balsis...:) Viņi gan no Smiltenes puses, bet draugos vari ietiet paklausīties..Nav dārgi..:)

> Kristīne

Sveika! Grupa "Kreisais Pagrieziens"..:) Bijām kāzās kur viņi spēlēja, Super..:) Meitenei ar puisi kolosālas balsis...:) Viņi gan no Smiltenes puses, bet draugos vari ietiet paklausīties..Nav dārgi..:)

Paldies,noteikti paklausīšos un apsvēršu piedāvājumu :)

> Ilze

Jānis Lemežis & Band

(http://www.precos.lv/pakalpojumi/kazu_muzikanti/client.php?client_id=2910431 )

paldies par info :)

Lustīgais blūmīzers.Vnk super!!

11 - 20 с 44