vēljoprojām aktuāla tēma-muzikanti kurzemes pusē???? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vēljoprojām aktuāla tēma-muzikanti kurzemes pusē????

Sveikas,meitenes arī man šovasar plānojos ļoti skkaists pasākums KĀZAS :)

esmu sapratusi ka lēnām jau jāsāk pa lielam plānot kas un kā lai beigās nepalieku bez  kautkā bez kā kāzas nebūtu kāzas... :)

Tāpēc lūdzu Jūsu palīdzību-iesakat lūdzu feinus muzikantus kurzemes pusē būtu vēlams ar kuriem Jums bijusi pozetīva pieredze,kas labi muzicē,izklaidē viesus un ar sirdi pieiet visam pasākumam :)

Paldies Jums jau iepriekš par palīdzību :)

pierakstat klāt lūdzu arī cenas :)

44 Ответы

> Kriksis

Budžets ir tik cik ir un lai to nepārtērētu visam ir atvēlēta sava tiesa,kultūras namu dabūjām par salīdzinoši izdevīgu cenu...

Tas pašsaprotami,bet jācenšas saprast arī to,ka ir pakalpojumi,kuri nemaksā zem standartvērtības,jo nezinu nevienu mūziķi,kas gribētu sevi iedzīt pārissimts eiro mīnusos tikai tādēļ,ka jums vairāk nav naudiņas. Ja nav naudas pakalpojumam,tad labāk ieguldīt naudu nākotnei,tas būs noderīgāk. Šādus pasākumus parasti mūziķi izķer,bet ja neizķer,tad kaut kas nav riktīgi ar plānojumu.

Vēl ir labs variants tajās summās-vakara vadītājs ar atrakcijām un DJ,tas arī ļoti labi strādā. :)

nu gan jau ko  atradīšu,vēl jau tāds laiciņs ir lai paspētu atrast :)

Kā arī uzmanies no krāpniekiem,lai nesanāk tā,ka skopais maksā divreiz. Kāzas nudien nebūs tas pasākums ar ko var riskēt,to izbojājot. Novēlu veiksmi un možu skatu šajās lietās!:)

Paldies :)

jA IR PA CEĻAM, ŠIS VARĒTU PALĪDZĒT. :) http://www.liepajniekiem.lv/zinas/novados/notiks-ballisu-muzikantu-saiets-160779

Исправлено 13.02.2015 12:44

> IngunaS

jA IR PA CEĻAM, ŠIS VARĒTU PALĪDZĒT. :) http://www.liepajniekiem.lv/zinas/novados/notiks-ballisu-muzikantu-saiets-160779

paskatīšos,paldies.... :)

vēl kādi ieteikumi??? :)

Esmu pati organizējusi kāzas, kur aicināju kādu jaunu, skaistu puišu sastāvu! Viņi gan no Rīgas! Izpildīja jazz, hitus un šlāgeri! Visu, ko vēlējos! :) Ja vēlies sīkāku info, raksti man!

Madars Breide 29126956

apbrīnojams cilvēks. ļoti labi vada pasākumus un spēlē labu mūziku. iesaku nenožēlosi,

31 - 40 с 44