Saņēmu paciņu,esmu šokā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Saņēmu paciņu,esmu šokā

Ko Jūs darītu šādā situācijā?

Veicu maiņu...Saņēmu paciņu un smagi vīlos - kā vispār ko tādu var tirgot citām sievietēm!! 

Sludinājumā krūšturīši bija tik skaisti nofotografēti, izskatījās kā jauni, stāvoklis norādīts-lietots. 

Apskatot krūšturus tie bija nevis lietoti, bet NOLIETOTI, metami ārā..Daži netīri, dažiem dzelži izlīduši ārā, apkārtmērs neatbilst norādītajam - izstaipīti, bantītes visiem krūšturiem knapi turas klāt, visi vienos burbuļos, citā caurums... nezinu ko iesākt!! 

Visi attēli - http://failiem.lv/u/ypdlitt#

Links uz meitenes profilu: http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=25383

84 Ответы

> ATLAIDES %

Nu viņa jau nezināja,ka viņas ir šādā stāvoklī...

Nu lietotu krūšturi vēl varbūt varētu nopirkt,atsevišķos gadījumos,

es pati arī uz lietotu veļu neskatos,ja budžets neatļautu jaunu nopirkt,tad jau nekas cits neatliktu,kā lietotu pirkt.

Es tā par humpalām iedomājos,tur tak visas drēbes smird,gan lietotas,gan nelietotas,visas kopā vienā maisā bijušas.

Cik zinu smird viņas no tiem līdzekļiem, ar kuriem viņas apstrādā, tāpēc tā.

pipec!

bet par lietotu veļu - biju stāvoklī, krūtis pūtās tikai tā un tagad man stāv 4 krūšturi (2 vienu izmēru par lielu, 2 divus izmērus lielāki).. katrs apm. mēnesi nēsāts..

pirku jaunus, bet nav ienācis prātā likt tirgot.. kā sak, nākamajai reizei noglabāti..

ljoti nepatikami.

tur jau ta lieta, ka publika sheit ir ljoti raiba. Esmu pirkusi ari velju sheit. Bet man ir savi kriteriji. Es nopetu visus sludinajumus. Mantu kvalitati, jo ja pardot tikai jaunas mantas , tad ari velinja bus jauna. Reiz man atnaca nu pretigs sutijums. Atveru, gandriz izvemos. Patiesi. atnaca smirdigas drebes, kleitas ar partikas plekjiem. Bikses ar izdilushu stakli. Visu izmetu mistkaste. Jauki likas, ka pardeveja vel sutija vestules un satraucas vai sutijumu sanjemu. Aizrakstiju savas domas privati. Atskaitija man naudinju atpakalj. Domaju, ta vinjaI bija vertigo pieredze izvertet kas ir aprododams, kas metams ara. :)

Vai man vienai tik tā šķiet ?!?!?, ka sludinājuma krūšturīšu bilde STIPRI atšķirās no it kā saņemtās preces? Tie ir tie paši? Krāsas dažiem pat citas.

Varbūt bij kāda nesaskaņa, un pircēja pārspīlēti, nepatiesi un savdabīgi cenšas kkā iegriezt?

P.s. Piedodiet, ja kļūdos... Mans skats no malas vnk.

81 - 84 с 84