Mati! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mati!

Sveikas!

Velos pieaudzet matus, bet pirms braucu uz salonu un pieaudzeju matus velos izmeginat ka tas ir staigat ar ''liekiem'' matiem. Smejošs Kada Jums ir bijusi pieredze ar pusdabigajiem matiem, jo nevelos tgd pirkt dabigos izmeginajumam. Ka tie izskatas? Varbut pat kadai ir bildes ar pusdabigo matu un dabigo matu kopskatu.. :D 

37 Ответы

hmm loti noderiga informacija. :) Paldies...

> Drupatiņa

> Klāra

Bij pieaudzeti mati,pirmo nedelu viss super,jau 2nedela palika gruti un nepatikami mazgat matus. ka ari mati pie kapsulam sapinkerejas. Mana masa piesuva pie francenes matus vinai loti patika ka ari staigaja menesi pus otru bez profilakses.

Es pasutiju uz spradzitem matus 100% labak saliec ka gribi,uz nakti nonem matus atputini galvu,un neboja matu saknes :)

Kur tu pasutiji matus? Man ari ta skiet  matiem draudzigak. :)

Ebay.com.

Labak šeit neka no rokam,kur uzcenojums lidz 5x

Tām, kuras šeit diskutē par dabīgajiem un sintētiskajiem matiem - vienīgie dabīgie mati, kuri nopērkami Latvijā ir Great lenght un nopērkami TIKAI Saules salonā, un attiecīgi arī maksā. Bez tam pat tiem, ja nekļūdos ir X% sintētiskās zīda šķiedras piejaukums.

Visi pārējie ir ļoooti tālu no 100% dabīgajiem. Paņemiet jebkuru matu šķipsnu, padedziniet, un salīdziniet ar dabīgā matu šķipsnu. Un tad nekas, ka rakstīts "100% human hair", sarakstīt var visu :)

> Klāra

> Drupatiņa

> Klāra

Bij pieaudzeti mati,pirmo nedelu viss super,jau 2nedela palika gruti un nepatikami mazgat matus. ka ari mati pie kapsulam sapinkerejas. Mana masa piesuva pie francenes matus vinai loti patika ka ari staigaja menesi pus otru bez profilakses.

Es pasutiju uz spradzitem matus 100% labak saliec ka gribi,uz nakti nonem matus atputini galvu,un neboja matu saknes :)

Kur tu pasutiji matus? Man ari ta skiet  matiem draudzigak. :)

Ebay.com.

Labak šeit neka no rokam,kur uzcenojums lidz 5x

es nemaku tur neko pasutit, jamaksa parasti loti daudz par ''kugosanu'' Nokautrējies

Cik maksā piešūšana lai uztaisa clip in,kas to var izdarīt?Ir doma nopirkt cilvēku matus bizē:)

Uzlieciet free shipping izvēlnē. Iekš ebay daudz suta par brivu. ;) ja saprot angļu valodu tad vienreiz papēta, izčeko visu un pēc tam jau viegli.

> Zombīts

Uzlieciet free shipping izvēlnē. Iekš ebay daudz suta par brivu. ;) ja saprot angļu valodu tad vienreiz papēta, izčeko visu un pēc tam jau viegli.

ar anglu valodu man problemu nav  free p&p ko tas nozime? Tas ir tas pats free shipping?

31 - 37 с 37