nav vairāk, kā agrāk - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nav vairāk, kā agrāk

Sveikas meitenes.

Varbūt Jums arī liekas,ka ja agrāk "atverskapi" bija atpazīstams saits , kurā varēja iegādāties mākslinieciskas stilīgas drēbes, bet tagad šis portāls ir pārvērties par baigo lupatu tirgu?

Ja iepriekš šeit patiešām varēja nopirkt superīgus stilīgus apģērbus, tad tagad 50% meitenes mēģina iesmērēt (maldinot ar attēliem, aprakstiem, izmēru patieso atpoguļošanu u.tt) -Liek reāli nonēsātas lupatas, kuras modē bija 2000 gadā. Briesmīgi.

Man personīgi lai ko foršu par saprātīgu cenu atrastu, ir jāiziet cauri 50% drausmīgu stilu drēbēm.. Jums tā nav? :D    -It,kā jau saka,ka "katrai lietai ir savs pircējs", bet vai tiešām kāda pērk un nēsā viso to kas bija modē pirms 10 gadiem?

Par bižutēriju komentējot: meitenes laikam nezin cik veikalos tās rotas maksā, jo dažām tā norādītā summa ir TIK augsta,ka es labāk pati aizieju uz H&M un nopērku sev ko jaunu, ne mēģinu ko atrast šeit lietotu + 2x dārgāku.

Komentējot par kosmētiku: ir daudz redzēts,ka meitenes pārdod pa pusei lietotus parastos matu šampūnus par tādu cenu,ka var ieet drogās un paņemt jaunu. Kāda ko tādu šeit pērk? -es varbūt vienkārši ko nesaprotu.

Varbūt administrācijai vajadzētu mazliet šķirot sludinājumu saturu?

-kā to dara andele-mandele.?

51 Ответы

man arī arvien retāk izdodas šeit ko atrast....Neizlēmīgs

51 - 51 с 51