Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!!

Pēdējā laikā  vienas un tās pašas foruma tēmas(un tās pašas lietotājas) - godīgi sakot, jau apnikušas - pat vair nav vēlmes iet un lasīt, kas tur rakstīts :D

- "steidzami izpārdodu"...

-  "izpārdodu, sakarā ar pārvākšanos"....(starp citu tik daudzas pārvācas..hmm..uz kurieni?!)

- ieskaties! Atlaides,dāvanas"... Un reāli nav uz ko skatīties!! :(

īpaši nepiesaista šāda taktika...

Un tieši tajos klusajos un dziļajos skapjos tās pērles glabājas, to gan esmu pamanījusi! :)) Vismaz tāds prieks!

52 Ответы

Man gan apnik,kad raksta visadas mulkibas temas katru otro dienu,cik skapis ir slikts utt.:D

Atra skapiti ja var atrast nice drebites. Bet ja gribas lasit foruma temas - spiezu uz konkretas tematikas un lasu tur. Nenemu vera ka meitenes reklamejas,ja ja maksa tad viss ok. Tas ja ir tikai un vienigi portala attistibai. Jo cik daudz $vini nopelna?:) 

Man personīgi nav iebildumu, ka meitenes reklamē savu skapju saturus - katram sava taktika :) Pati parasti tāpat meklēju konkrētas lietas, izmantojot filtrus, bet mazums kaut kas iekrīt acīs.

Vienīgais, kas mazliet šad tad pat kaitina, ir reizes, kad meitenes maina tēmu nosaukumus. Saprotu, ka gribas, lai sava tēma būtu "virspusē", bet to var darīt ar meiteņu jau izmantotajiem "up" u.tml., jo citādāk jūtos apmuļķota - liekas, ka tēma ir jauna, bet izrādās, ka tā pati, tikai jau reizi n-to mainījusi nosaukumu.

Man vienīgajai šķiet,ka šodien forums ir uzsprādzis ar negatīvām/jocīgām diskusijām?

Atbildot uz jauājumu - es uz Spāniju pārvācos, piemēram, un?

Un ja nav vēlmes iet un lasīt, tad - surprise! - var neiet un nelasīt

O jā, šīs tēmas jau vienkārši piesārņo ''jaunāko temu paneli''!

Kad parādījās maksas tēmas, tad pati izmēģināju šo iespēju, pati gan izmantoju pavisam vienkārsu tekstu - manā skapī tāds un tāds izmērs un viss.

Kad beidzās apmaksas termiņš sapratu, ka šī maksas tēma man nav devusi gandrīz nekādu labumu, jo nereklamējoties man pat viss notirgojās labāk nekā tad, kad biju izveidojusi tādu diskusiju.

Tāpēc liekas interesanti, vai no šīs pārmērīgās reklamēšanās, Jūs - atverskapi.lv lietotājas, tiešām gūstat lielāku labumu, vairāk pircēju un ātrāk no visa atbrīvojaties?

Jeb tiešām labāk būt pieticīgākai un tik ļoti neuzbāzties ar savām mantām....

Par pārvākšanos šdn laikam bija tēmēts uz mani, kura forumā nav rakstījusi jau vairākus mēnešus :D Khaa. Un par pārvākšanos, uz citu dzīves vietu - mazāku. Vai nu pie ģimenes atpakaļ finansiālu grūtību dēļ, vai nu ārzemēm. :)

Par tēmu - katrs cenšas nopārdot savas lietiņas kā var. :) Ja jau iekļauta šāda sadaļa, tad nebūtu "jāķīkst", jo pirms tam bija diskusijas, ka priecātos, ka šo sadaļu atjaunotu. Un re - atjaunoja, bet protams, vienmēr visiem kkas nepatīk katrā jaunumā :D Neuztver personīgi!

Joly,bet tu ieskatisies mana skapi,ja uzrakstisu kapec man tagad steidzami vajag naudu? Domaju ,ka ne,bet ja cilveks parvacas to visas saprot.Un nez kapec mana klusaja skapi ,kamer nereklameju tikpat ka neviena neienaca.

Man ar bišk sāk apnikt visas foruma tēmas,man pat vienu dienu pienāca vēstule no vienas lietotājas- es pārvācos, vai nevēlies kaut ko iegādāties?  un, kur ir tā 100 % pārliecība, ka tiešām tik daudz meitenes pārvācās?

Foruma tēmas ir par maksu?

esmu iemācījusies kuras ir tās diskusijas, kas nav jāver vaļā :D

1 - 10 с 52