Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!!

Pēdējā laikā  vienas un tās pašas foruma tēmas(un tās pašas lietotājas) - godīgi sakot, jau apnikušas - pat vair nav vēlmes iet un lasīt, kas tur rakstīts :D

- "steidzami izpārdodu"...

-  "izpārdodu, sakarā ar pārvākšanos"....(starp citu tik daudzas pārvācas..hmm..uz kurieni?!)

- ieskaties! Atlaides,dāvanas"... Un reāli nav uz ko skatīties!! :(

īpaši nepiesaista šāda taktika...

Un tieši tajos klusajos un dziļajos skapjos tās pērles glabājas, to gan esmu pamanījusi! :)) Vismaz tāds prieks!

52 Ответы

Uh ! Kāda dusmīga Smejošs

Tad jālasa žurnāli , nevis forums , tur svaiga informācija, nekas neatkārtojas Smejošs

> kkupse

Man ar bišk sāk apnikt visas foruma tēmas,man pat vienu dienu pienāca vēstule no vienas lietotājas- es pārvācos, vai nevēlies kaut ko iegādāties?  un, kur ir tā 100 % pārliecība, ka tiešām tik daudz meitenes pārvācās?

es ari saņēmu tādu vēstuli. :D

> ༼ つ ◕_◕ ༽つIepērcies izdevīgi ! ***Labās mantas***

Uh ! Kāda dusmīga Smejošs

Tad jālasa žurnāli , nevis forums , tur svaiga informācija, nekas neatkārtojas Smejošs

Šodien dusmīgais pūču forums,he.

> Ingrīda

Man personīgi nav iebildumu, ka meitenes reklamē savu skapju saturus - katram sava taktika :) Pati parasti tāpat meklēju konkrētas lietas, izmantojot filtrus, bet mazums kaut kas iekrīt acīs.

Vienīgais, kas mazliet šad tad pat kaitina, ir reizes, kad meitenes maina tēmu nosaukumus. Saprotu, ka gribas, lai sava tēma būtu "virspusē", bet to var darīt ar meiteņu jau izmantotajiem "up" u.tml., jo citādāk jūtos apmuļķota - liekas, ka tēma ir jauna, bet izrādās, ka tā pati, tikai jau reizi n-to mainījusi nosaukumu.

Piekrītu! Par to arī rakstu, ka viens un tas pats - nosaukums pamainās, kaut ko pieliek klāt utml. :)

> Ingrīda

Man personīgi nav iebildumu, ka meitenes reklamē savu skapju saturus - katram sava taktika :) Pati parasti tāpat meklēju konkrētas lietas, izmantojot filtrus, bet mazums kaut kas iekrīt acīs.

Vienīgais, kas mazliet šad tad pat kaitina, ir reizes, kad meitenes maina tēmu nosaukumus. Saprotu, ka gribas, lai sava tēma būtu "virspusē", bet to var darīt ar meiteņu jau izmantotajiem "up" u.tml., jo citādāk jūtos apmuļķota - liekas, ka tēma ir jauna, bet izrādās, ka tā pati, tikai jau reizi n-to mainījusi nosaukumu.

Piekrītu! Par to arī rakstu, ka viens un tas pats - nosaukums pamainās, kaut ko pieliek klāt utml. :)

> Ingrīda

Grūtus laikus cilvēki nav redzējuši! Tad jau arī citus apdirst kauna nav, vells arārā!:-@

Ja godīgi ,man ļoti nepatīk tas ,ka labajā sānā visulaiku tikai rakstīts : izpārdošana,steidzami atbrīvoji skapi utt. Man labāk patika ,ka tur atrodas tēmas ,kur cilvēki vēlas kaut ko nopirkt, jo tad vismaz "man" bija ko darīt. Piedāvāju savus apģērbus utt. No tā laika , kad sānā parādijās  visas tās pašreklāmas vairāk neskatos uz to labo stūrīti ,ļoti apnicīgi;) bet nu katram savs viedoklis,varbūt kādam citam tas ļoti intresē ;)

Neviens neko ne apdirš. Es solidāra ar autoru.

> Papaula %ATLAIDES%

Ja godīgi ,man ļoti nepatīk tas ,ka labajā sānā visulaiku tikai rakstīts : izpārdošana,steidzami atbrīvoji skapi utt. Man labāk patika ,ka tur atrodas tēmas ,kur cilvēki vēlas kaut ko nopirkt, jo tad vismaz "man" bija ko darīt. Piedāvāju savus apģērbus utt. No tā laika , kad sānā parādijās  visas tās pašreklāmas vairāk neskatos uz to labo stūrīti ,ļoti apnicīgi;) bet nu katram savs viedoklis,varbūt kādam citam tas ļoti intresē ;)

Ideāl tad būtu uztaisīt divas ikoniņas malā, vienu ar izpardošanām, otru tēmām citām

11 - 20 с 52