Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!!

Pēdējā laikā  vienas un tās pašas foruma tēmas(un tās pašas lietotājas) - godīgi sakot, jau apnikušas - pat vair nav vēlmes iet un lasīt, kas tur rakstīts :D

- "steidzami izpārdodu"...

-  "izpārdodu, sakarā ar pārvākšanos"....(starp citu tik daudzas pārvācas..hmm..uz kurieni?!)

- ieskaties! Atlaides,dāvanas"... Un reāli nav uz ko skatīties!! :(

īpaši nepiesaista šāda taktika...

Un tieši tajos klusajos un dziļajos skapjos tās pērles glabājas, to gan esmu pamanījusi! :)) Vismaz tāds prieks!

52 Ответы

Es nemaz nekad nespiezu uz taadi.virsrakstiem, riebjas. Un paarsvaraa taas, kas te reklameejas, kkaadas lupatas arii tirgo.

jā, tā būtu ļoti laba ideja,bet tas jau atkal viss prasa līdzekļus;)

Iipasi kaitina taas, kas izdomaa piesaistosus tos virsrakstus, bet apaksaa plika sava skapja reklaama. Vairs pat neskatos to meitenu profilus,.man tas skiet nozeelojami,  teiksu godiigi

Man smieklinak par tajam kuras savam reklamam izdoma nosaukumus - WOW.- kas tad te?-Šokss.

Tad es uzreiz iedomajos kas noticis, bet atverot tur kartēja reklama un tie virsraksti mainas ik pec 1 dienas vai biežak. Es savai maksas tēmai uzlieku vienu virsrakstu un rakstu ta, lai meitenes saprastu, ka es reklamējos, lai par velti never vaļa. 

Janeta, sodien "piesaarnots" ar negatiivaam diskusijaam, bet katru dienu - kaitinosaam reklaamaam. Lielu atskiriibu neredzu Aci miedzošs

> Tatjana

Grūtus laikus cilvēki nav redzējuši! Tad jau arī citus apdirst kauna nav, vells arārā!:-@

Neviens konkrēts vārdos netiek nosaukts, kur nu vel ap....ts!. Ta ir kopeja tendence, diemžēl... Un lai arī cik grūti laiki būtu, nu, ļoti šaubos vai ar lietotām drēbītem tos laikus kāds uzlabos un dzīve būs medus pods...

> Tatjana

Grūtus laikus cilvēki nav redzējuši! Tad jau arī citus apdirst kauna nav, vells arārā!:-@

Neviens konkrēts vārdos netiek nosaukts, kur nu vel ap....ts!. Ta ir kopeja tendence, diemžēl... Un lai arī cik grūti laiki būtu, nu, ļoti šaubos vai ar lietotām drēbītem tos laikus kāds uzlabos un dzīve būs medus pods...

> MaZaRiiTe

> Papaula %ATLAIDES%

Ja godīgi ,man ļoti nepatīk tas ,ka labajā sānā visulaiku tikai rakstīts : izpārdošana,steidzami atbrīvoji skapi utt. Man labāk patika ,ka tur atrodas tēmas ,kur cilvēki vēlas kaut ko nopirkt, jo tad vismaz "man" bija ko darīt. Piedāvāju savus apģērbus utt. No tā laika , kad sānā parādijās  visas tās pašreklāmas vairāk neskatos uz to labo stūrīti ,ļoti apnicīgi;) bet nu katram savs viedoklis,varbūt kādam citam tas ļoti intresē ;)

Ideāl tad būtu uztaisīt divas ikoniņas malā, vienu ar izpardošanām, otru tēmām citām

+++

> MaZaRiiTe

> Papaula %ATLAIDES%

Ja godīgi ,man ļoti nepatīk tas ,ka labajā sānā visulaiku tikai rakstīts : izpārdošana,steidzami atbrīvoji skapi utt. Man labāk patika ,ka tur atrodas tēmas ,kur cilvēki vēlas kaut ko nopirkt, jo tad vismaz "man" bija ko darīt. Piedāvāju savus apģērbus utt. No tā laika , kad sānā parādijās  visas tās pašreklāmas vairāk neskatos uz to labo stūrīti ,ļoti apnicīgi;) bet nu katram savs viedoklis,varbūt kādam citam tas ļoti intresē ;)

Ideāl tad būtu uztaisīt divas ikoniņas malā, vienu ar izpardošanām, otru tēmām citām

+++

> LadyS

Janeta, sodien "piesaarnots" ar negatiivaam diskusijaam, bet katru dienu - kaitinosaam reklaamaam. Lielu atskiriibu neredzu Aci miedzošs

Tā gan ir,bet kam tas ir izdevīgi? Vairāk priecāties vajag un neņemt galvā visu. Pietrūkst tas,ka te kāda kaut ko jauku ieraksta. Katram jau kaut kas dzīvē kaitina,bet par to jau tagad neiesim visu laiku domāt. :) 

21 - 30 с 52