Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!!

Pēdējā laikā  vienas un tās pašas foruma tēmas(un tās pašas lietotājas) - godīgi sakot, jau apnikušas - pat vair nav vēlmes iet un lasīt, kas tur rakstīts :D

- "steidzami izpārdodu"...

-  "izpārdodu, sakarā ar pārvākšanos"....(starp citu tik daudzas pārvācas..hmm..uz kurieni?!)

- ieskaties! Atlaides,dāvanas"... Un reāli nav uz ko skatīties!! :(

īpaši nepiesaista šāda taktika...

Un tieši tajos klusajos un dziļajos skapjos tās pērles glabājas, to gan esmu pamanījusi! :)) Vismaz tāds prieks!

52 Ответы

> LadyS

Iipasi kaitina taas, kas izdomaa piesaistosus tos virsrakstus, bet apaksaa plika sava skapja reklaama. Vairs pat neskatos to meitenu profilus,.man tas skiet nozeelojami,  teiksu godiigi

tieši tā! Drēbītes, kas nolietotas nav jāpārdod / jādāvina ar skaļu reklāmu, var atdot trūcīgajiem! Nevis nonstop piesārņot forumu, kad "normālās" tēmas neviens neredz...

> LadyS

Iipasi kaitina taas, kas izdomaa piesaistosus tos virsrakstus, bet apaksaa plika sava skapja reklaama. Vairs pat neskatos to meitenu profilus,.man tas skiet nozeelojami,  teiksu godiigi

tieši tā! Drēbītes, kas nolietotas nav jāpārdod / jādāvina ar skaļu reklāmu, var atdot trūcīgajiem! Nevis nonstop piesārņot forumu, kad "normālās" tēmas neviens neredz...

> Bērniem

Foruma tēmas ir par maksu?

Jā, ja reklamē savu skapi, tas ir maksas pakalpojums. 

es personīgi nosaukumus nemainu, ja skapja saturs nemainās, bet vienu varu teikt, kopš izmantoju šo opciju- interese par manu skapi ir augusi un daudz vairāk pirkumu. 

Tas notiek aptuveni ta - pēkšņi jatiek vaļa no daudzam lietam, atceries, ka ir arī tada vietne ka Atverskapi. Ieej, izlasi noteikumus, reģistrējies un saliec savus sludinajumus. Tad skaties, ka labaja puse slīd k-kadas tēmas visu laiku, sac lasīt - aha, izpardošanas, akcijas... Nu, vietējas meitenes jau zina, kas un kaa te notiek, tatad jataisa man arī tada tēma, un tas liekas diezgan loģiski, jo ka gan citadi kads tavu skapi vispar pamanīs ~31000 lietotaju vidū, un it īpaši, ja laiks, lai tiktu no lietam vaļa, ir ierobežots... Ta ka, dargas damas, kas šeit apgrozas jau ilgu laiku, sorry, bet ne visi uz lietam skatas jūsu acīm

> Anna

Tas notiek aptuveni ta - pēkšņi jatiek vaļa no daudzam lietam, atceries, ka ir arī tada vietne ka Atverskapi. Ieej, izlasi noteikumus, reģistrējies un saliec savus sludinajumus. Tad skaties, ka labaja puse slīd k-kadas tēmas visu laiku, sac lasīt - aha, izpardošanas, akcijas... Nu, vietējas meitenes jau zina, kas un kaa te notiek, tatad jataisa man arī tada tēma, un tas liekas diezgan loģiski, jo ka gan citadi kads tavu skapi vispar pamanīs ~31000 lietotaju vidū, un it īpaši, ja laiks, lai tiktu no lietam vaļa, ir ierobežots... Ta ka, dargas damas, kas šeit apgrozas jau ilgu laiku, sorry, bet ne visi uz lietam skatas jūsu acīm

Tas jau ir daudz - izlasa noteikumus(dikti šaubos!) :) Un galvenais - laiks ir ierobežots, lai tiktu vaļā no savām lietām! :D Nesaprotu - kur cilvēki steidzas! :D Bagāti te nepaliks!

> Anna

Tas jau ir daudz - izlasa noteikumus(dikti šaubos!) :) Un galvenais - laiks ir ierobežots, lai tiktu vaļā no savām lietām! :D Nesaprotu - kur cilvēki steidzas! :D Bagāti te nepaliks!

P.S. vai kāda nevar paskaidrot, kādēļ dubultojas, reizēm pat trīskāršojas ieraksts?! Rrr...

P.S. vai kāda nevar paskaidrot, kādēļ dubultojas, reizēm pat trīskāršojas ieraksts?! Rrr...

Исправлено 29.01.2015 21:47

mani vairs neinteresē, kādus super-duper saukļus izmanto pārdevēji, kādas superizpārdošanas reklamē, 10x dienā ceļot savu tēmu augšā. Tagad skatos tik uz tēmas autoru- ja tas ir kāds no "populārajiem", saprotu, ka nav nemaz tēma vaļā jātaisa- kādas pāris reizes tas skapja saturs aplūkots, piedāvājums vai cenas nesaistošas (vai arī absolūti neatbilst tēmas pieteikumam), vai jau pusgadu "pārvācas"..., un ja tur ar kāds 1-2 jaunumi būs klāt, gan jau tajā pašā stilā...

A kads te sakars ar bagati? Man laiks ir ierobežots tapec, ka parvacos, piemēram (jaa, tiešam parvacos). Visas vienkaršakas lietas jau atdotas un uzdavinatas kur kura, bet tas, kuras ir ļoti labas vēl vai pavisam jaunas, vai bijušas tiešam dargas - kur likt? Neesmu vēl gluži taja situacija, lai pilnīgi visu par brīvu atdotu. Bet pat ta, ko nesanaks paris nedēļas pardot, būs vien tapat jadod labdarībai

31 - 40 с 52