Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vienas un tās pašās foruma tēmas! Apnicīgi!!!

Pēdējā laikā  vienas un tās pašas foruma tēmas(un tās pašas lietotājas) - godīgi sakot, jau apnikušas - pat vair nav vēlmes iet un lasīt, kas tur rakstīts :D

- "steidzami izpārdodu"...

-  "izpārdodu, sakarā ar pārvākšanos"....(starp citu tik daudzas pārvācas..hmm..uz kurieni?!)

- ieskaties! Atlaides,dāvanas"... Un reāli nav uz ko skatīties!! :(

īpaši nepiesaista šāda taktika...

Un tieši tajos klusajos un dziļajos skapjos tās pērles glabājas, to gan esmu pamanījusi! :)) Vismaz tāds prieks!

52 Ответы

Atvainojos, ja kādu ar savu tēmu esmu aizskārusi (zinu, ka reklamēju jau pāri mēnesim) - pēc pārvākšanās dzēsīšu. Man personīgi nav žēl to pāris €, ja kāds pamana papildus diskusiju, jo pārvācos un 4x3m istabu. Iedomājieties visu savu iedzīvi 3x4m/soļi istabā!! Man pat visām mēbelēm vietas nepietiks, kur nu vēl atverskapi resna cilvēka auguma mantu tornim..

Tas tā, skats no tēmas otras puses.

> skapis161

Nav jēgas par to runāt un rakstīt. Šeit nekas nekad nemainīsies. Paliks savās vietās.

Tā tam būs būt. Diemžēl... Kopš reklāmas sadaļas ieviešanas šis portāls kļuvis par nelietojamu.

Runāju par foruma sākumā izceltajām pašreklāmām.

Skapis no tā gūst naudu uzturēšanai un citiem izdevumiem, bet portāla lietotājiem no tā vajag ciest.

Kad nebija vēl šādas iespējas - vis bija kaut cik normāli.

Šitas viss sākās jau labu laiku atpakaļ

Nedaudz ārpus tēmas: Domāju, ka lietotāju apakšveļu kā tādu vajadzētu aizliegt tirgot.

Skapim jāmaina noteikumi. Vajag atļaut tirgot tikai jaunu preci.

Tādā veidā sakārtojot vismaz vienu jautājumu no visiem pārējiem, kas pircējiem un pārdevējiem krīt uz nerviem jau ilgu laiku.

Runāt var daudz. Šeit cilvēki NEKAD nemainīsies.

Jauku Jums dienu.

Kur problēma izdzēsties??? Nē, jāpiereģistrējas, lai šo pateiktu... nepatīk lapa, nenāc Smejošs Nevis 101 reizi ar dažādiem nikiem reģistrējies un runā cik slikti. Ja man tik ļoti šeit viss tracinātu, sen jau būtu atradusi, citu lapu, kur tirgoties... Iesaku to arī darīt Jums Aci miedzošs

51 - 52 с 52