telefons un SD karte - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

telefons un SD karte

man ir Huawei telefons. Lai palielinaatu atmiņu,nopirku SD karti (8 GB).... bet man joprojaam raada,ka ieriicee nepietiek vietas. Agraak atceros citiem telefiniem,viss saglabaajaas automaatiski atmiņas kartee.. vai tagad ir kkas jaapaarsleedz?,ja jaa,tad Kur? :)

8 Ответы

Исправлено 30.01.2015 15:22

Painteresējies pie šiem, pēdējaa laikaa izmantoju viņus, lai kaut ko noskaidrotu: https://www.ekoshop.lv/huawei-mobilie-telefoni

> Janiss

Painteresējies pie šiem, pēdējaa laikaa izmantoju viņus, lai kaut ko noskaidrotu: https://www.ekoshop.lv/huawei-mobilie-telefoni

Labots: šodien, 15:22

aizrijies ar savu spamu

paskaties uzstādījumos pie atmiņas. moška jāieķeksē kut kas, ka tev ir arī SD ieliekta.

uzstādījumi-vispārīgi-krātuve un tur viskautko ieraudzīsi :D

Nav bijis šīs firmas telefons, bet citiem ir gadījies, ka visus sistēmfailus un programmas glabā iekšējā atmiņā un mūzikas u.c. tavus, ar telefona darbību nesaistītos, failus var glabāt SD kartē. Vismaz izklausās pēc šī gadījuma; varbūt var pievienot telefonu pie pc un paskatīties ;)

> Ieva

paskaties uzstādījumos pie atmiņas. moška jāieķeksē kut kas, ka tev ir arī SD ieliekta.

ieliekta?Nevainīgs

Bet ja pa temu,tad man lielam puikam ir sansung galawy duos un ta pati problema.Vai ari mazam lafleur vai ka vins tur saucas,.es tur neiedzilinos,jo man tel tikai sms un zvaniem.Bet noteikti uzstadijumos japarokas.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Nav bijis šīs firmas telefons, bet citiem ir gadījies, ka visus sistēmfailus un programmas glabā iekšējā atmiņā un mūzikas u.c. tavus, ar telefona darbību nesaistītos, failus var glabāt SD kartē. Vismaz izklausās pēc šī gadījuma; varbūt var pievienot telefonu pie pc un paskatīties ;)

Jaa,man viss iekšeejaa atmiņaa. SD pirku,lai puikam speeles sakačaatu, bet paliku ar garu degunu :) izrakos visur kur (visu laiku domaaju,ka esmu pietiekami gudra shajaas lietaas :) ) bet nekur neko neatrodu... 

Pc nav pieejams...

Skatos youtubee, brrr, liekas kkas baigi satežģiits :)

1 - 8 с 8