AndeleMandele Grand Ķīpsalā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AndeleMandele Grand Ķīpsalā

Gribētu dzirdēt viedokļus gan no pārdevējām, gan pircējām - vai ir vērts? Es neesmu bijusi un šoreiz grasos apmeklēt kā pircēja, jāsaka, ka gaidu ar lielu nepacietību, jo ir nepieciešamas vairākas lietas. 

13 Ответы

Kā pārdevēja neesmu bijusi.

Kā pircēja teikšu tā - vajag lēni iet un daudz grozīt galvu :D nopietni, es sākumā gāju kā parasti, likās, ka vispār nekā normāla tur nav, bet, ja ieskatās, var daudz atrast ;) citas tirgo ļoti lēti (un ne-lupatas), citām cenas debesīs. Bet pasākums ir interesants, var atjaunināt garderobi.

Domāju arī šoreiz iet kā pircēja, ja izveseļošos, noteikti paņemšu līdzi kādu maisiņu labdarībai (varēs taču arī šoreiz ziedot? Nevainīgs)

Исправлено 31.01.2015 09:58

Ja būsi kā pircēja, tad droši jautā pēc lētākas cenas, varbūt arī atdos par lētāku. Jo biju vasaras andelē kur knapi atpirku tirgošanās maksu (10 eiro) peļņa bija labi ja 3 eiro. Un ja bija kāds pircējs tad atdevu tāpat lētāk. Gaidīju lielāku apmeklētību, bet īstenībā bija maz cilvēku, zālē bija ļoti karsts un smacīgs gaiss, cilvēki vairāk pirka dzērienus un ēdienus  nekā drēbes.

Esmu bijusi gan ka pardeveja, gan ka pirceja. Daudzas meitenes, tiesam, pa letam naudam atdod labas drebes, bet, kaa jau ieprieks mineja, ir daudzas, kas uzlikusas parak lielas cenas, taas ari pec tam aiziet majas ar savam drebem. Drosi ir jakaulejas, biezi meitenes nolaiz cenu :)) Noteikti ir verts apmeklet!Vēsais

> Zane Sproģe

Esmu bijusi gan ka pardeveja, gan ka pirceja. Daudzas meitenes, tiesam, pa letam naudam atdod labas drebes, bet, kaa jau ieprieks mineja, ir daudzas, kas uzlikusas parak lielas cenas, taas ari pec tam aiziet majas ar savam drebem. Drosi ir jakaulejas, biezi meitenes nolaiz cenu :)) Noteikti ir verts apmeklet!Vēsais

Bija viena meitene kura pārdeva kokteiļkleitas un vakarkleitas pa 22 un uz augšu, teikšu godīgi ja būtu pārdevusi pa 10 un 15 būtu kādu kleitu arī pārdevusi, jo bija ļoti vienkāršas un no parasta lēta poliestera, un tiešām izskatījās visas vilktas, bet redzi ka tās tomēr vakarkleitas pa lēto negribot atdot.

Hmm....

Kur tiesi notiek un kad?

Es ari veletos aiziet, nemaz nezinaju, ka tads pasakums vispar ir:))

Gandrīz katru Grand apmeklēju, parējās ne. Iet kā kurā, bet katrreiz tā sataisos, tā tirgošos, bet vienmēr sanāk čušš.. It īpaši pedējā - par daudz pārdevēju bija, nākamais stends bija traki klāt piespiedies, ka grūti bija pie kronšteina tikt, rezultātā mājās braucot pat neizdevās tik kompakti mantas sakārtot un vajadzēja maisos vēl stūķēt/rokās nest. Maksu gan atpelnīju un benzīnu ar', bet tā pat debīla sajūta.

Uz 14. feb. arī būšu. Ar pārvākšanās mantu kalniem vnk nav citas izejas, likšu vnk superlēti un cerēšu uz brīnumu :D

Es arī šogad piedalīšos. Parasti cenas lieku kā skapī (šeit), bet vēlāk jau laižu uz leju, kad sākas cenu nolaišana. Tad lieku minimālo, par kādu pārdotu konkrēto preci. Citreiz meitenes nekaunīgi prasa samazināt cenas, tad vnk nepārdodu, jo zinu, ka interese ir tāpat par lietām.

Un protams, esmu arī bijusi pircēja. Ejot vnk cauri, liekas, ka nekā nav, bet kad pieiet pie konkrēta stenda, var atrast pērles. Es parasti savas pērles lieku priekšpusē, par kurām ir vislielākā interese.

Ceru tikai, ka šoreiz nebūs pārbāzts un dāmas, kuras arī grib tirgoties, atvēlēs vietu savā pusē, nevis kārtējo reizi līdīs citu pusē. ;)

Bērnu andele – ļoti patika, nožēloju, ka nav vairāk naudas un trīs rokas. Pieaugušo andelē biju ļoti vīlusies – nekā ņemama.

Par iepirkšanos runājot, kā kuro reizi, bet gandrīz[!] katru reizi atrodi 1-3 pērlēm par zemām cenām :)

Es gan pārsvarā staigājos pēc lielajām cenu nolaišanām.

Ka pircejs - lieliska pieredze garenteta, bet lenam jastaiga un jaiziet vairakas reizes! Jo nevienmer meitenes izliek uzreiz visu :) 

Ka pardeveja - pedejas andeles neveicas, tagad apspriezu domu,laikam vispar soreiz nedoties.... 

1 - 10 с 13