Dzīvnieku patversme - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dzīvnieku patversme

Sveikas! Man ir bijusi pieredze ar slokas dzīvnieku patversmi,agrāk braucu vest ārā sunīšus ,kā arī ņēmām ar mammu mazos minkas uz mājām un sakopām ,un palīdzējām meklēt mājas. Bet vēlētos šoreiz uz ulubeli aizbraukt ar sunīšiem pastaigāties,taču dzirdēju ,ka pirmstam tur ir jānoklausās kaut kādas lekcijas? Kā īsti ir? Varbūt kādai ir bijusi pieredze?;)

3 Ответы

Mes aei gribetu ,pagaidam tikai esam bijusi aizvest drebes,segas....

Ulubelē lekcijas nav jaanoklausaas. Taadas ir Juglas patversmee "Labaas maajas". 

Ja ir veelme paliidzeet ņemot uz maajaam kaķīšus un peec tam meklējot tiem maajas, uzraksti man! Taada palīdzība vienmēr ir ļoti aktuaala. + palīdzība no muusu puses garanteeta! Jo iipashi aktuaali tas saak kļūt tuvojoties pavasarim. 

> jorkinjsh

Ulubelē lekcijas nav jaanoklausaas. Taadas ir Juglas patversmee "Labaas maajas". 

Ja ir veelme paliidzeet ņemot uz maajaam kaķīšus un peec tam meklējot tiem maajas, uzraksti man! Taada palīdzība vienmēr ir ļoti aktuaala. + palīdzība no muusu puses garanteeta! Jo iipashi aktuaali tas saak kļūt tuvojoties pavasarim. 

Pagaidām gribas sunīšus pastaidzināt ,pašai mājas ir minkas un pagājušo mēness jau 6 kaķēniem atradām mājas. Nedaudz jāiepauzē. Man pašai mammai ir sakkari no kurienes viņa ņem kaķēnus. Bet man ļoti gribētos aizbraukt aizvest gardumiņus dzīvnieciņiem un pastaidzināt,takā mmanam draugam ļoti patīk sunīši bet pašam nav tad izdomājām .ka valentīndiena mīlestību dāvināsim dzivnieciņiem. Un man jau sen bija doma pa brīvdienam braukāt u pastaidzināt sunīšu,laikam būs pēdējais laiks sākt to darīt:)

1 - 3 с 3