Negatīva atsauksme par mēriem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Negatīva atsauksme par mēriem

Sveikas!

Kādai vēl ir "iedota" negatīva atsauksme par to,ka no sākuma pajautājiet mērus,bet TIKAI PĒC TAM prasiet vai maiņa(tikai!! ne pirkšana) interesē

Es nezinu,kas tur tik slikts,varbūt man nemaz neder tas apģērbs pēc mēriem un mainīt netaisos...

Ja runāju par sevi,es nekad nevienam neesmu pārmetusi vai ielikusi negatīvu atsauksmi( :D) par to,ka uzprasa mērus sīki un smalki,bet beigās nepasaka ņems vai nē

Galvenais šinī visā,ir uzsvars uz to,ka tiek ielikta NEGATĪVA ATSAUKSME PAT TAD,KAD SADARBĪBA NAV BIJUSI

31 Ответы

> Anna

> Karolina

Varbūt administracija izdzēsīs nepatiesi ielikto atsauksmi, jo darijuma taču nebija. 

Par "darījuma nebija" momentu - nepiekrītu, ka atsauksmi var likt vienīgi gadījumos, kad faktiski darījums ir noticis. Man, piemēram, nesen bija pieredze ar internetveikalu, kurš izčakarēja man smadzenes un kuram velti tērēju savu laiku; protams, ka es galu gala neko no viņiem nenopirku, bet tas nenozīmē, ka man nav, ko teikt par viņu darbu.

no skapja noteikumiem...

Lietotāju vērtēšanas un atsauksmju ievietošanas noteikumi

16. Negatīvi vērtējumi un to atsauksmju izvietošana tiek pastiprināti moderēta un negatīvās atsauksmes tiek dzēstas, ja nav ievēroti šādi nosacījumi:

16.1. Pēc būtības atsauksmei jābūt rakstītai pēc notikuša reāla darījuma;

16.2. Negatīvai atsauksmei obligāti jāsatur paskaidrojumu par konkrēto situāciju;

16.3.  Negatīvā atsauksmē nav paredzēts rakstīt ziņas, atbildes, paskaidrojumus adresētus konkrētam cilvēkam un ko var uzrakstīt privātā vēstulē;

16.4. Tiek dzēsti brīdinājumi, pārmetumi, ka lietotājs neatbild, ignorē vēstules vai neierodas, kavē tikšanos. Lietotājiem nav pienākums atbildēt uz visām vēstulēm, kā arī nav pienākums obligāti preci pārdot jebkuram pircējam. Šādas atsauksmes jāizvieto ar Neitrālas atsauksmes apzīmējumu.

17. Vienai un tai pašai personai katrs lietotājs var izvietot atsauksmes reizi 2 nedēļās.

31 - 31 с 31