Velobraukšana un groziņi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Velobraukšana un groziņi

Čau!

Iepriekš forumā lasīju, ka šeit ir arī ar velo braucošas portāla lietotājas. Tādēļ gribēju jautāt, kādi ir jūsu velo? Un vai jums ir groziņš? Manam ritenim gan oriģināli tāds klāt nenāca, bet noteikti vēlētos tādu dabūt, taču ērtāk braukt ar riteni, kuram ir groziņš, kur mantas likt. Varbūt zināt, kur varētu tādu iegādāties? Smejošs

Gaidīšu jūsu atbildes Smaidīgs


10 Ответы


es savejam pati pieliku. velo veikalos, kur remonte var detaljas nopirkt, ari palugt grozinju uztadit. labak likt gan prieksa gan aizmugure, lai vairak var salikt. :)


Paldies elza! Būs laikam tiešām jāiet ielūkoties velo veikalos vai servisos. Citādi grūti ar somu kaklā braukt ar riteni.

Varbūt ir kādi ieteikumi par Rīgā esošājiem velo veikaliem? Varbūt kaut kas ir dzirdēts.


> Māra

Iesaku paskatīties lielajās, vai XX maximās, salīdzini.lv un velo-veikalos. Salidzināt izmērus, cenas un noteikti pievērst uzmanību stiprinājumiem. Lētākais variants gan ir, ja izdodas atrast, Maximā ~3Ls, bet tam groziņam bija rokturītis :D Bet, ja līdzekļi un laiks nespiež, tiešām var veikt izpēti..


> Inky

Paldies tev par izsmeļošu atbilldi!

Gribētos tiešām zināt, cik varētu izmaksāt šāds groziņš, jau tuvākajā laikā mēģināšu iegriezties kādā no velo servisiem vai lielākiem veikaliem Smaidīgs Tad arī redzēsim, kādas cenas un kādi grozi ir piedāvājumā par samērīgām cenām.


Man arī interesē groziņi - pītie, jau vairāk kā gadu tādu meklēju, jo veikalā Fans, kur pirku savu velo, pītais groziņš maksāja 24ls. Tomēr visu laiku ir sajūta, ka noteikti ir kaut kur lētāk.  :D

Bildē norādītais groziņš maksā 40ls :(


Pati savu groziņu mainīju Velodepo Matīsa ielā 8. Oriģinālais bija saplīsis, par groziņu kopā ar darbu (maiņu) samaksāju Ls8,00. Piedāvājumā ir arī pītie groziņi - Ls25,00.

Foršs serviss - ātri, nav dārgi un vēl vēl ieeļļoja stingro velosipēda "kāju" bonusā :)


8,00ls nemaz nav traki. Bet par pītajiem groziem tiešām augstas cenas!


Elektra,neatceros kur centra bija tas veikals,negribu reklamēt,bet tur bija skaisti pītie groziņi,dažādos izmēros,vēl nenopirku,bet pirkšu tur,ceru ka iedos atlaidi..


cenas +-ka visur,bet kvalitāte labāka:)


no lētajiem uzgāju tādu  http://www.cenuklubs.lv/iveikals/velosipedu_piederumu/Velo_grozs_pits.html

vēl aizvakar redzēju prismā pļavniekos, tik cenu zīme tam nebija Smaidīgs

1 - 10 с 10