ģimenes arsts - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ģimenes arsts

Sveikas. Velos mainit ģimenes arstu,bet nezinu ka to izdarīt. Varbūt kada zin un var dalities ar informāciju?!

paldies jau iepriekš.

Jauku vakaru. :)

6 Ответы

Pa priekšu atrodi jaunu ārstu un viņš arī pateiks kādi papīri ir jāprasa bijušajai ģimenes ārstei utt.

kad es mainiju tad gaju pie jaunas gimenes arstes un rakstiju iesniegumu ka gribu pie vinas pariet un tad vina no mana veca gimenes arsta pati parsutija dokumentus.:)

Es sazvaniju jauno arstu,pajautaju vai nems,vina pateica jaa,pat uzreiz panēma un atbrauca pie manis apskatit mazo!

Pati esmu no Ogres un iesaku tikai un vienigi GUNTA GRANTIŅA.

Varbut kada no Talsiem var ieteikt labu ģimenes ārstu? :)

Paris meneshus atpakalj nomaiju gim.arstu. Domaju, ka ta bus milziga un nepatikama history, bet viss kas bija jaizdara - atrast jaunu arstu, aizpildit iesniegumu, kuru jauna arste tev iedos (dati par sevi + kapec maini arstu) , atdot atpakalj jaunajai arstei. Talak jau vinja suta pieprasijumu vecajai gim.arstei pec izraksta no jusu kartinas. Un tas ari ir viss, sagaidit izrakstu un ar to doties uz pirmo konsultaciju pie jaunas dakterites

Jā, viss ir ļoti vienkārši, kā jau meitenes saka :) un neaizmirsti par potēšanas pasi, lai viss ir sarakstīts, to arī mana jaunā ģimenes ārste prasīja. Lai veicas tikt pie jaunas, foršas dakterītes! ;)

1 - 6 с 6