Pasta Stacija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta Stacija

Hey, meitenes. Mani sak nomakt,kada problema.:( 

Sutiju meitenei pacinu, bet ta tika pazaudeta. No sakuma atbildeja normala atruma, Lidz nonacam pie secinajumu,ka PS atgriez zaudeto naudu pec 10 darba dienam (pec 2 ned). Ok, gaidu gaidu, bet neka! Rakstu - neatbild. Lidz pec paris dienam atbild ar tekstu - 

Sveicināti!
Atvainojamies par kavēšanos. Rītdien būs atbildīgā amatpersona atpakaļ darbā un varēs sniegt Jums informāciju.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Tad kada jega man raksta, ka pec 10 darba dienam, ja zina, ka kads kautko neizdaris vai nav darba? Tad pasaka normali, ka pec tik dienam viss bus nokartots, nevis melo un velk garuma vel papildus nedelu,ja ne pat ilgak... Tad  atkal saka ignoret un teica, ka atbilde tiks dota sodien/rit, bet ta tas ari nenotika. Sodien sola, ka sodien/max rit parskaitis naudu atpakal,kad jau sak draudet ar policiju vai pateretajiem... Kadas ir jusu domas par so servisu? Vai esmu vieniga,kam ta gadijies vai tomer vini piekopj sadu metodi? 

7 Ответы

Pirmkārt, ļoti žēl, ka Tev nākas saskarties ar šādu nepatīkamu situāciju!.

Man tā nav gadījies, bet ir ļoti bieži tā, ka ir neoperativitāte, pilni pakomāti piecas dienas pēc kārtas. Sāk apnikt! 

Personigi man nekad nau bijušas problēmas ar pasta staciju. Esmu ļoti apmierināta. :)

Sveiki,

Man ari pasta stacija nozaudeja paku. Meitene jau laikus  gatavojas kadam tematiskam pasakumam. Taja diena nosutiju 2 pakas. Vienu paku sanema nakama diena. Viena ka nav, ta nav. Pasta stacija atrunajas, ka rit bus... gaidiet... Ta nedelu gaidu. Lidz beidzot sanemu atbildi, ka nozaudeta. Ludza man visu aprakstit, nosutit dokumentus, bankas izdrukas ut.t. Tam veltu ne mazums laika.... Ari meitenei atdevu naudu par nozaudeto preci.... Jo vinai vel ir izbojats pasakums.

Lidz nakama diena, man pienak iszina-Jusu paka ir piegadata.... :))) 

Es esmu naudu atdevsi (par ko ari Pasta staciju informeju ar bankas izdruku), paka ir piegadata... Viss ir o.k., tik ne man... Man nav ne naudas, ne pakas.... 

Meitene bija godiga, naudu man atdeva...A pasta stacija tik pec nedelas man uzrakstija... LOOTI ZEEL... Raudulīgais

Nav bijusas problemas.Vakar uz Aizkraukli sutiju,sodien sanemu sms,ka paka jau tur :)

Serviss viņiem ir zem katras kritikas. Vienu dienu skraidīju pa pus Rīgu lai nosūtītu paciņu. Divās vietās kartes jau vairākas dienas (Olimpia pat nedēļas!!!) nepieķēma, Galerijā Rīga vairs nebija mazie nodalījumi brīvi, par brīnumu izdevās Origo nosūtīt.

Mana paciņa arī ir bijusi nozaudēta pasta stacijā,no tās reizes to izmantoju retāk,bet viss beidzās veiksmīgi.Tiesa,paldies bija jāsaka citai atverskapi meitenei,kura pavisam nejauši saņēma citai meitenei domātu paciņu un informēja par to.

> Vi-ella

Serviss viņiem ir zem katras kritikas. Vienu dienu skraidīju pa pus Rīgu lai nosūtītu paciņu. Divās vietās kartes jau vairākas dienas (Olimpia pat nedēļas!!!) nepieķēma, Galerijā Rīga vairs nebija mazie nodalījumi brīvi, par brīnumu izdevās Origo nosūtīt.

Jā,es vēl vakar dabūju apmeklēt trīs pasta stacijas,jo visās iepriekšējās nebija brīvu nodalījumu.

1 - 7 с 7