neveikla sadarbība. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

neveikla sadarbība.

Ienāca prātā ideja izveidot tēmu par neveiklajām situācijām.Varbūt jūs varētu padalīties ar tām?Kādas ir bijušas neveiklākās situācijas ,vai tikšanās reizes ar atverskapi pircēju vai pārdevēju?SmejošsSmejošs

27 Ответы

seit vienu bridi bija tads virietis ar nickname "Peteris"..tads gars, kalsns ar taukainiem gariem matie ..fu.  gribeja no manim (un cik atceros nebiju vieniga) pirkt sieviesu dzinsa bikses. 

Aizgaju ar savam 5 dzinsam uz tiksanos, vins iegaja ieksa maja, iznaca ara ar biksem, teica ka neviena neder(no way...) un tad sakas... Zvanijas, rakstija sms, nelika miera..aicinaja uz teju utt. Beigas nacas nobloket nr :D

lieki piebilst, ka uz "merisanu" biju aizgajusi ar zidaini un vel piemineju, ka man nav laika ilgi gaidit, jo virs jasatiek :D tas laikam otrskirigi :D

Te pat lasīju par meitenēm, kas paņem drēbes uzlaikošanai tikai tāpēc, lai uztaisītu selfijus... :/

Pašai ir gadījies, ka meitene piedāvā man kleitu atvest uz Rīgu, šī pamērīšot. Satikšoties ar citām, pamērīšot arī tās kleitas un labāko nopirkšot.. Par apaviem līdzīgi - pamērīšot un, ja derēs, tad kad ienāks alga, nopirkšot (tā nu es ticēšu). Tieši tāpēc es vienmēr uz tekstu "vai var uzlaikot", atbildu, ka "tikai un vienīgi pirms pirkšanas", jo ne viena vien tāda gadījusies, a pircējām šķiet, ka kaut kāda prātā neriktīga pārdevēja, prasa, lai pērk, ja laiko :D

Par neveiklumu - ir gadījies uzrunāt nepareizo meiteni, kas gaida norunātajā vietā. Tad ir tāds "ak, neveikli" un paliec viņai blakus stāvēt, jo jāsagaida tā, ar kuru ir tikšanās :D

Esmu saņēmusi zvanu par "sarkanajām kurpītēm atverskapi" - nokļūdījusies meiteni bija kādā ciparā, bet man bija šoks, kā dabūja manu numuru, jo man arī sarkanas kurpītes ir pārdošanā, tik par tām interese nav bijusi :D

Ir gadījies vīrietim konsultēt un pārdot sieviešu drēbes. Nu tā, ka ne draudzenei, bet viņam pašam, bet nu neko, bez problēmām, tik tā neveikli visu laiku :D

> Līga

seit vienu bridi bija tads virietis ar nickname "Peteris"..tads gars, kalsns ar taukainiem gariem matie ..fu.  gribeja no manim (un cik atceros nebiju vieniga) pirkt sieviesu dzinsa bikses. 

Aizgaju ar savam 5 dzinsam uz tiksanos, vins iegaja ieksa maja, iznaca ara ar biksem, teica ka neviena neder(no way...) un tad sakas... Zvanijas, rakstija sms, nelika miera..aicinaja uz teju utt. Beigas nacas nobloket nr :D

lieki piebilst, ka uz "merisanu" biju aizgajusi ar zidaini un vel piemineju, ka man nav laika ilgi gaidit, jo virs jasatiek :D tas laikam otrskirigi :D

šausmas. Fui :D

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Te pat lasīju par meitenēm, kas paņem drēbes uzlaikošanai tikai tāpēc, lai uztaisītu selfijus... :/

Pašai ir gadījies, ka meitene piedāvā man kleitu atvest uz Rīgu, šī pamērīšot. Satikšoties ar citām, pamērīšot arī tās kleitas un labāko nopirkšot.. Par apaviem līdzīgi - pamērīšot un, ja derēs, tad kad ienāks alga, nopirkšot (tā nu es ticēšu). Tieši tāpēc es vienmēr uz tekstu "vai var uzlaikot", atbildu, ka "tikai un vienīgi pirms pirkšanas", jo ne viena vien tāda gadījusies, a pircējām šķiet, ka kaut kāda prātā neriktīga pārdevēja, prasa, lai pērk, ja laiko :D

Par neveiklumu - ir gadījies uzrunāt nepareizo meiteni, kas gaida norunātajā vietā. Tad ir tāds "ak, neveikli" un paliec viņai blakus stāvēt, jo jāsagaida tā, ar kuru ir tikšanās :D

Esmu saņēmusi zvanu par "sarkanajām kurpītēm atverskapi" - nokļūdījusies meiteni bija kādā ciparā, bet man bija šoks, kā dabūja manu numuru, jo man arī sarkanas kurpītes ir pārdošanā, tik par tām interese nav bijusi :D

Ir gadījies vīrietim konsultēt un pārdot sieviešu drēbes. Nu tā, ka ne draudzenei, bet viņam pašam, bet nu neko, bez problēmām, tik tā neveikli visu laiku :D

Jā,meitenes,kuras paņem no manis drēbes,lai uztaisītu selfiju ir mana neveiklā sadarbība,hah.

Pirms bernina dzimsanas pirku drebites, viena nenema naudu bet gan piena maisijumu paludza lai noperku, braucam ar draugu uz Rigu un puscela atcerejos, ka aizmirsu majas, neko atpakal jau negriezisos, nopirkam jaunus ko iedodt drebisu ipasniecei, majas atstatos nolemu pardot seit skapi, viena mammina bija loti atsauciga uzreiz vis notika vestules bija loti atsauciga laipna vnk loti forsa, braucam pie vinas lai atdotu pirkumu un tas notika tik jocigi es knapi ko durvis paspeju atvert un vina jau panema pacinas iedeva naudu un aizskreja.. tas bija nu looti jocigi...  un es ta ari neko nesapratu..:D Mana pirma pieredze ar pardosanu.  Smejošs 

> kika

Visinteresantākais laikam bija tad, kad pirkta tika apakšveļa, bet totāla laika trūkuma dēļ pēc tās tika aizsūtīts vīrs.. un priekšā tāpat laika trūkuma dēļ gaidija otrs vīrs :D Darījums protams notika bez piemērīšanas, bet kopsummā viss ok. Arī tā mēdz gadīties  :)

Labots: šodien, 00:14

LABS! 

Reiz šeit atradu kurpes, kuras sen jau vēlējos. Un tā kā auklēju mazo, toreiz nesanāca pašai aizbraukt pakaļ kurpītēm. Pateicu savam puisim, kad mājās brauks, lai paņem kurpes. Viss tika sarunāts, meitene pabrīdināta, ka kurpes paņems mans draugs.

Puisis atbrauca, atveda man kurpes, un smiedamies saka: nekad vairs neliec man iet un pirkt kurpes vai vēl kaut ko. Tā meitene bija tāā ''sapucējusies'' un vēl flirtēja ar mani... līdz brīdim, kad pateicu, ka esmu aizņemts, esmu tās meitenes puisis.

Protams, meitenei sejas izteiksmes uzreiz mainījusies. Bet tikšanās vienalga patikusi.

21 - 27 с 27