Valentīndiena - ko un kā dāvināt vai pārsteigt savu vīrieti ? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Valentīndiena - ko un kā dāvināt vai pārsteigt savu vīrieti ?

Sveikas, dāmas! 

Nu jau tuvojas Valentīna diena, būtu interesanti uzzināt vai smelties idejas par dāvanām, pārsteigumiem viņam. 

Ilgi domāju un šogad nolemu, sākšu jau 13.02 ( jo 14.02 nav ,kam atstāt bebi:D:D ) nopirku biļetes uz Greja piecdesmit nokrāsām,  tad vakars viesnīcas numurā ar saunu, tad svecēm un šampānieti, nākamajā dienā relaksējošā masāža.  

Ceru, ka patiks :)

17 Ответы

> AnitaP.

> puma422

Manupraat perfekts scenaarijs! ;)

Aizmirsu piebilst, ka atverskapi.lv iegādājos skaistu veļu un feinus vārkus :D:D :p

Labots: vakar, 23:35

Pie kuras pārdevējas iegādājies skaisto veļu?

> Zanda Jozefija

> AnitaP.

> puma422

Manupraat perfekts scenaarijs! ;)

Aizmirsu piebilst, ka atverskapi.lv iegādājos skaistu veļu un feinus vārkus :D:D :p

Labots: vakar, 23:35

Pie kuras pārdevējas iegādājies skaisto veļu?

Neatceros niku. Bet nu te jau daudz labu pārdevēju :)

Cilveeks tikai pajautaaja kaadu paarsteigumu Juus gatavosiet savai otrai pusiitei,bet Juus uzreiz saakat reklameet produkcijuko tirgojat. Bez aizvainojumiem-tam ir domaataas citas sadalas! :) 

> Lētas drēbītes

Cilveeks tikai pajautaaja kaadu paarsteigumu Juus gatavosiet savai otrai pusiitei,bet Juus uzreiz saakat reklameet produkcijuko tirgojat. Bez aizvainojumiem-tam ir domaataas citas sadalas! :) 

Es nodomāju tieši to pasu, bet nu labi, portāls jau paredzēts, lai tirgotas :D:D

> Janeta

Es laikam esmu no tiem,kas nekad nesvin šo dienu,jo ar draugu esam kopā jau 2 gadus un no pirmās tikšanās dienas ,katru dienu pavadam kopā,tas mums nozīmē daudz vairāk kā Valentīndiena,kā arī neesam romantiskā gala cilvēki vispār.

Dāmas,kurām interesē atrast labu,perfekti skaistu viesnīcu,bet neatstāt lielu naudu,

http://hotelmama.lv/ piedāvā labas cenas,vēl pirms nedēļas lētākais numuriņš maksāja 45 eiro,tur izskatās fantastiski labi! Valentīna dienai,vienkārši perfekti!

Es arī nebiju romantiskā būtne līdz piedzima Ralfs :D Līdz tam bijām tikai divi un viens otram, tagad ir dēliņš,  draugam savs uzņēmums un tas kopīgais laiks ir ekstra. Kā arī,  pagājušogad puika bij maziņš vēl , aizpagājušajā gadā biju stāvoklī,  tāpēc šogad nolēmu, ka vajag un viss ! ;)

Antit, izklausās perfekts scenārijs. Diemžēl man ar otro pusi visu darbu iespaidos galīgi nesanāca pat aizdomāties par viesnīcu iespējām....pārnācām no darba, iedzērām šampi un kaut kur neilgi pēc tam atslēdzāmies. 

> Janeta

Es laikam esmu no tiem,kas nekad nesvin šo dienu,jo ar draugu esam kopā jau 2 gadus un no pirmās tikšanās dienas ,katru dienu pavadam kopā,tas mums nozīmē daudz vairāk kā Valentīndiena,kā arī neesam romantiskā gala cilvēki vispār.

Dāmas,kurām interesē atrast labu,perfekti skaistu viesnīcu,bet neatstāt lielu naudu,

http://hotelmama.lv/ piedāvā labas cenas,vēl pirms nedēļas lētākais numuriņš maksāja 45 eiro,tur izskatās fantastiski labi! Valentīna dienai,vienkārši perfekti!

Laikam cenas mainījušās, lētākā rezervācija 75eur

11 - 17 с 17