Notievēt - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Notievēt

Sveikas dāmas !

Pa rudeni un ziemu sava slinkuma dēļ uzkrāju pāris kilogramu :D Tuvojas vasara un tas mani biedē , jo man vairs nav tā skaistā plakanā vēderiņa . 

Tāpēc esmu apņēmusies sākt kaut ko lietas labā darīt . 

Vai kāda var ieteikt kādus ēdienus ēst brokastīs , pusdienās un vakariņās , kuros nav daudz kaloriju , bet ir veselīgi ? Kā arī vingrinājumus :) 

Paldies jau iepriekš !

Šajā diskusijā nevēlos saņemt uzbraucienus utt . :) Vēršos pēc padomiem ! Paldies !

2 Ответы

Tikko bija jau ļoti līdzīga diskusija ar visiem linkiem..

Nav iespejams ka visiem izdosies nomest svaru pec vienas programmas, katram ar laiku tas viss izstradajas individuali, protams, ed vairak vistas fileju, lasi, auglus, darzenus tvaicetus, garsvielas vispar butu velams izsvitrot no saraksta, ta pat ka kartupelus, baltmaizi, maizi vispar ka tadu ir mazak jalieto uztura, galvenais daudz udeni jadzer, vismaz 2 litri diena, un ari zala teja, man  pasai sakuma loti palidzeja nodzit punciti sis video https://www.youtube.com/watch?v=RRDtQ7Zmp6c

Vispar tiesam pec pieredzes saku, ka tas, kas der vienam, neder otram, es sesus menesus cinijos ar uzaudzetajiem kilograminiem,un laika gaita pati izstradaju sev treninprogramu un ari edienkarti, jo ir gruti, ka tie kilogrami iet nost loti lenam, bet galvenais ir nepazaudet pacietibu un turpinat iesakto! Pamegini manu noradito linku, jau vakara jutisi, ka presite sap un neaizmirsti no pain no gain! Lai veicas :)

1 - 2 с 2