Seriali! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Seriali!

Vēsais

Sveikas Meitenes!

Kadus serialus Jūs skataties? Pati beidzu skatities Hart of Dixie! Gaidu ar nepacietibu 3 sezonu! Man patik Jauniešu romantiski seriali varbut varat kadu ieteikt!

20.08.2013 17:48

ā, vēl Vampire Diaries

20.08.2013 18:23

man ļooti patīk The Game Of Thrones un Banshee :) iesaku

20.08.2013 18:28

oooo, aizmirstu uzrakstit par The Game Of Thrones ! Ari iesaku :))) 

20.08.2013 18:29

Vampire Diaries un Castle )))

Beverly hills 90210

20.08.2013 19:09

Gossip Girl :)

20.08.2013 19:28

Mistresses

20.08.2013 19:45

Preety little liars

the carrie diaries

20.08.2013 19:50

kinozal.tv ir diezgan liels piedāvājums seriāliem, filmām utt.

22.08.2013 05:11

Исправлено 22.08.2013 05:19

No tiem, kam šobrīd ir sezonas, labi ir:

Dexter, Perception, Necessary Roughness, Do No Harm, Breaking Bad, Under the Dome, True Blood.

It ka labi, bet sāk apnikt: Suits, Pretty Little Liars, Wilfred US

No sezonā neesošajiem daudz neatcerēšos, bet lai jau +/- alfabētiskā secībā:

American Horror Story, Awake, 2 Broke Girls, Arrow, Game of Thrones, Hannibal, Homeland, Misfits, New Girl, The Big Bang Theory, The Big C, The Borgias, The Vampire Diaries, The Walking Dead, Touch.

Un tādi, ko var paskatīties, nav slikti, bet nav arī ļoti fanojamie:

Warehouse 13, The Newsroom (ar labām ang. zin.), The Good Wife, Teen Wolf (galīgais tīņu gabals), Supernatural, Sons of Anarchy, Once Upon a Time, Ray Donovan, Mike & Molly, Lost Girl, Luther,  House of Lies, Haven, Hart of Dixie, Grimm, Fringe, Fairly Legal, Eureka, Awkward, Alphas, 666 Avenue, The Firm.

Un vēl bija vesela čupa, kas sarakstā, kam gāju cauri, nebija, jo sen jau izbeigti un vairs neturpināsies.. Firefly, Reaper, This is Not My Life, Dollhouse.. Noteikti ieteiktu anime Death Note. Bija daudz labu seriālu, bet palika saraksts vecajā cietajā, ko dažs labs paspeja sačakarēt pirms datu pārnešanas un tajā pirms 1.5 gadiem bija jau ap 70 ierakstiem :/

Un tagad es izskatos pēc seriālu atkarīgā.. Toties bieži, kad pa LNT vai TV3 sāk rādīt jaunu seriālu, es jau vecākiem un draugiem māku ieteikt vai ir verts skatīties vai nē, piem., The Killing un citus ne tik interesantus no saraksta izlaidu, jo c'mon, 1 slepkavību risināt 2 sezonas ir pašu skatītāju mokpilna galēšana ;D Trešā sezona jau samērā interesanta, bet nu nav tā, ka ieteiktu, tāpēc šo un citus no saraksta izlaidu..

11 - 20 с 23