Pakomati nav mana pilseta, jusu viedoklis? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pakomati nav mana pilseta, jusu viedoklis?

Sveikas. Mana problema ir taa, ka musu pilseta nav neviena pakomata. Bij pasta stacija, bet vinu nonema. Daudziem cilvekiem preces jasanem caur Latvijas pastu, kas ir loti dargi. Kapec citas pilsetas ir vairaki pakomati un dazi pat pa 2 vai 3 vai vel vairak, bet musu pilseta neviena. Blakus pilseta ir gan Omniva, gan pasta stacija, bet tas ir 30 km attaluma un es ar mazu bernu nevaru vizinaties del katras pacinas, tapec ari parsvara nesutu caur pakomatiem. Varbut kada velas izteikt savu viedokli, ieteikumu?

26 Ответы

Исправлено 10.02.2015 11:04

Mjā, bet, ja man būtu neizdevīgi, es piedāvātu apmaksāt starpību un sūtītu pa pastu - kaut kad, kad nebija pieeja mašīnai, tā darīju un nevienai pretenziju nebija :)

Ahh,  no nepreizā profila ierakstīju (te Inky).

Man ir pilniigi tas pats,kas teemas autorei-dziivoju Lielvaardes lauku teritorijaa,tuvaakaa pasta stacija ir 30 km.attaalumaa-Ogree,arii mazs bebis maajaas.Liidz ar to:1-.nevaru nopirkt apavus,jo tie jaalaiko,2.-biezi nenopeerku kaaroto lietinu,jo jaapiemaksaa pasta izdevumi,3.-arii no manis taa pasa iemesla deel,visticamaak nepeerk,4.-neko nevaru uzmeeriit,taapeec ir bijis,ka atsuuta preci par lielu vai par mazu,kaut gan meeri it kaa sarakstoties noskaidroti:(.Sis augstaakmineetais gan vairaak attiecas uz laukos dziivojosajiem vispaar,bet es gan buutu loti prieciiga,ja man buutu pieejama arii Omniva vai pasta stacija,nevis tikai parastais pasts:)

Исправлено 10.02.2015 11:16

> LindaNaumova

> Joly

> LindaNaumova

Ja,isteniba traki,es ar tagad pardodu cik varu,lai pec maija nebutu jaunaja majvieta,daudz nederigu kramu,jo jaunaja dzivesvieta,man nebus ne pakomatu ne pasta tuvuma.un jabrauc lidz tadiem bus 30km,ja tas jadara speciali del pacinas tad neatmaksajas,ja pa celam,tad protams,bet kura tad gribes gaidit,kamer man bus vajadziba braukt uz lielpilsetu.Smejošs

Jūs pārdodat citiem NEDERĪGUS KRĀMUS?! Ja tā izsakās par savām pārdodamajām lietām, diez vai kāds pirks...

Nu jau gan,ko tik skarbi? Atvainojos,ka nepadomaju,ka izsakos,ne ta ka vajadzeja,bet man sis lietas ir vairs nevajadzigas,vai nelietoju,un stav,aiznem vietu mana majokli.bet kadam tas vel var pat loti noderet,ka man savulaik,kad pati tas iegadajos.es nerakstiju,citiem nederigus kramus,bet man nederigas lietas. un ja kas tad vards krams nenozime nekam nederiga lieta,bet daudz dazadas lietas,ko majas neviens nelieto.Smejošs

:)

Dazas meitenes neizlasija kad rakstiju ka man ir bebiite, un ka nav tiesibu un nevaru vizinaties uz blakuspilsetu nosutit pacinu. Ka lai so problemu risina? Daudzas meitenes nesuta caur Latvijas pastu, tapec man ta ir problema.

Man tuvākajā pilsētā ir gan omniva,gan pasta stacija.Tas ir 20km turp un 20km atpakaļ,ja vizinātos pakas sūtīt ar auto,tad sen jau būtu nenormālos mīnusos,bet braucu un sūtu.3km līdz vilciena stacijai no mājas braucu ar auto,nolieku autiņu pie stacijas,tālāk ar vilcienu,tā es daru ,jo citi varianti nav.

Ja man pasta stacija vai Omniva būtu 30km attālumā, sūtītu caur pastu. Kas gribēs - pirks un piekritīs šādam piegādes veidam. Speciāli skriet 30km, lai tik nosūtītu paciņu - nekad. Protams, izņēmums,ja ir vēl kādas darīšanas tajā galā.

Pasta staciju un citu pakomātu izvietošana noteikti ir atkarīga no noslogotības. Visdrīzāk pakomāts netiek uzstādīts vai autores gadījumā tika noņemts, jo tam nebija pietiekams sūtījumu skaits. Viņiem nav izdevīgi turēt pakomātus - maksājot īres maksu par vietu + braukt pakaļ 1-2 paciņām, jo termiņi noteikti, kad jāizņem sūtījumus.

21 - 26 с 26