Pasta stacija-murgs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacija-murgs

Sveikas. Vai kādai ir līdzīgi gadijies ,ka Rīgas apkaimē,pasta stacijas vai nu čakarējas ,vai nu nestrādā.Murgs. Vajadzēja izsūtīt paciņu,braucu uz Olimpiju ,tur pasta stacijai vienkārši melns ekrāns.Braucu nākamajā dienā uz Origo ,tur jau kādu laiku vienkārši samaksājot ar karti ,pasaka ,ka sūtijums atteikts un izdod tikai čeku,bet Galerijā rīga ,vispār iespējams tikai lielo paku ielikt un  maksāt daudz dārgāk. Nesaprotu ,kas notiek ar pasta staciju! Vai man vienīgajai tā neveicas?:D

10 Ответы

šī tēma ir mūžīga un izsmelta :D Pasta stacija un Omniva ir mūžīgs murgs,bet tāpat mēs sūtam caur šiem pakomātiem :D

> ATLAIDES %

šī tēma ir mūžīga un izsmelta :D Pasta stacija un Omniva ir mūžīgs murgs,bet tāpat mēs sūtam caur šiem pakomātiem :D

Iepriekš sūtīju viss bija kārtība,varbūt bija kādreiz pilns pakomāts,bet nu tagad jau galīgi čau..:D

Es teiktu,ka nelaimīga sakritība sliktā taimingā.

Oj,man bija cita situacija,vakar visu ātri atrisināju,sazvanīt neizdevās,atbildēja uz manu epastu ātri,par ko liels paldies.PS pircējai nenosūtīja saņemšanas kodu.

> ATLAIDES %

to pašu nodomaju ;D

Madonā jau regulāri- pus gadu stāv teksts pasta stacijā- ar karti nevar norēķināties (varbūt laimīgā dienā trāpas uzskriet, ka strādā). Arī sūtījumu izsūtīšana ievelkas līdz pusstundai, jo čakarējas. Zvaniju, lai kaut kad beidzot taču salabo, man atbildēja, ka iespējams, kaut kad, kad būs laiks, bet nu jau pus gads riņķī Satraukts bēdīgi.

Tas servis vispar ir nolaist lidz sazin kam. Teica,ka 10darba dienu laika atgriezis naudu par pazaudetu sutijmu,bet vilka menesi. Un es teksim ta 'izpiedu' naudu sodien ar to,ka iesu uz policiju vai ko tadu. N sakuma neko. Pec tam apmizas ka mazie. 

Runajot par manis biezak apmekletajam PS - bern pasaule, Maxima XXX karla ulmana gatve un origo. Visbiezak Origo ir pilns,bet man parasti noveicas un varu nosutit.

ar Omniva peedeejaa laikaa nav bijis nekaadu proobleem

Ir,ir.ari omniva izcelas.man meitene atsutija sutijumu,jau 7 dat,bija klat,tik omniva man neatsutija kodu,un vispar zinojumu ka ir klat pacina.vakar abas rakstijam omnivai,sorit atsutija kodu.

Tāpēc es vienmēr uzticos Omnivai , nekādi īpaši sarežģījumi :)

1 - 10 с 10