ko darit??? vakardienas temas turpinajums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko darit??? vakardienas temas turpinajums

Sveikas atkal, tas kuras vakar man komenteja mana izveidotaja tema par pirceju kas nopirka drebes, pec to sanemsanas rakstija ka dazas esot nederigas, parskaitiju dalu naudinas atpakal...un tagad pec 2 nedelu klusesanas uzrodas ar jauniem parmetumiem un atkal ar naudas prasisanu atpakal...sodien vina visu dienu nelika mieru...sarakste bija ilga, un tapat netiku vala no vinas...ierakstiju negativo atsauksmi jo vakarmeitenes velejas zinat kura ir ta pirceja kas prasa naudu un megina mani izmantot...tagad skatos si ir ielikusi man preti negativo un plus sataisijusi bildes ar drebem...apskatot biju soka....bezkrasainas, pleku plekos...ko tagad darit? Pati rakstija ka ar dalu izmazgajusi gridu un apskatot sis bildes skiet kaar sim ari izmagajusi un tagad nobildejusi lai pazemotu mani...loti nekaunigi...ko darit sada situacija ka mani ta nomelno....ludzu atkal padomu meitenem kas vakar komenteja un zin situaciju...

27 Ответы

Tev nav jāatgriež viņai neko. Vēl jo vairāk, ja viņa raksta, ka esot ar tavām drēbēm mazgājusi grīdu. Pēc divu nedēļu klusēšanas vēl jo vairāk. Jūsu darījums jau sen bija veikts. Ignorē un nepārdzīvo!

tev veltitaas 114 pozitiivas atsauksmes runaa pashas par sevi ☺ tu vnk uzraavies uz vienu traki jùtígo kura skiet nesaprot ka sis ir lietotu drebju tirdzins un ar to ir jareķinàs.

Johaidiii, neizjūti nekādus pārmetumus, ja drēbes bija TIK sliktā stāvoklī, bija jāsaka uzreiz!!! Nekādas divas nedēļas vai nu vēl ilgāk. Kas tas par sviestu...

Acis pierē, atvainojos, bija saņemot un pēc divām nedēļām pēkšņi viss slikts??

Atvainojos, ka tā nejauki, bet goda vārds, kaitina tās, kuras pēc tik ilga laika paziņo, ka kaut kas īsti nav.

Saņēmu, apskatīju, neder, ziņoju! Vēlākais, manuprāt, divas dienas ir termiņš, nu nejau nedēļas.

iesaku neņemt galvā, meitenes šeit ir lasījušas un redz kāda situācija, katrai jau savs viedoklis, bet neiesaku pārdzīvot.

Izskatās,ka dāma forši iekārtojusies-speciāli nopirkusi lielu kaudzīti drēbju ar funktieri atgūt naudu,jo kādēļ gan neizmantot citas meitenes labo sirdi.

Tādēļ laba metode ir saglabāt drēbju foto līdz brīdim,kad otra persona ir ielikusi pozitīvu atsauksmi. Tas var palīdzēt turpmāk nākotnē cīnīties ar šādiem krāpniekiem.

Neņem viņu galvā.

Kur viņa ir ievietojusi  bildes?

> Līga

tev veltitaas 114 pozitiivas atsauksmes runaa pashas par sevi ☺ tu vnk uzraavies uz vienu traki jùtígo kura skiet nesaprot ka sis ir lietotu drebju tirdzins un ar to ir jareķinàs.

Ta ir bet sabildet drebes sada stavokli...varat salidzinat kadas krasainas pardodu un kadas ir vinai saliktas...arprats vienkarsi...nepatik nepamatoti ielikta negativa atsauksme...tas ir briesmigi...

Par foto saglabāšanu piekrītu. Šeit arī tas pierādās.

Bet, Tu nesatraucies, kā rakstīju vakar, neņem galvā. Tev ir tik labas atsauksmes, ka tā viena uz tā fona ir nieks un vēl jo vairāk, ja forumā pacēli tēmu. Vienkārši never viņas vēstules vaļā un viss.

Degunu gaisā, pasmaidi un aizmirsti! :)

> Orhideja

Neņem viņu galvā.

Kur viņa ir ievietojusi  bildes?

Pie manam atsauksmem ir links...pie negativas atsauksmes, proti no vinas

Исправлено 11.02.2015 21:05

> Janeta

Izskatās,ka dāma forši iekārtojusies-speciāli nopirkusi lielu kaudzīti drēbju ar funktieri atgūt naudu,jo kādēļ gan neizmantot citas meitenes labo sirdi.

Tādēļ laba metode ir saglabāt drēbju foto līdz brīdim,kad otra persona ir ielikusi pozitīvu atsauksmi. Tas var palīdzēt turpmāk nākotnē cīnīties ar šādiem krāpniekiem.

Ja, tas gan ...zinasu tagad, ka jasaglaba bet tas ir sausmigas, pat krasas nevar pateikt...

Piekrītu iepriekšējam viedoklim-never vaļaa, nebojaa nervus, galīgi nav vajadzīgs! Visu esi darījusi godpraatīgi, varēsi mierīgu sirdi gulēt ;)

1 - 10 с 27

Тема закрыта