ko darit??? vakardienas temas turpinajums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko darit??? vakardienas temas turpinajums

Sveikas atkal, tas kuras vakar man komenteja mana izveidotaja tema par pirceju kas nopirka drebes, pec to sanemsanas rakstija ka dazas esot nederigas, parskaitiju dalu naudinas atpakal...un tagad pec 2 nedelu klusesanas uzrodas ar jauniem parmetumiem un atkal ar naudas prasisanu atpakal...sodien vina visu dienu nelika mieru...sarakste bija ilga, un tapat netiku vala no vinas...ierakstiju negativo atsauksmi jo vakarmeitenes velejas zinat kura ir ta pirceja kas prasa naudu un megina mani izmantot...tagad skatos si ir ielikusi man preti negativo un plus sataisijusi bildes ar drebem...apskatot biju soka....bezkrasainas, pleku plekos...ko tagad darit? Pati rakstija ka ar dalu izmazgajusi gridu un apskatot sis bildes skiet kaar sim ari izmagajusi un tagad nobildejusi lai pazemotu mani...loti nekaunigi...ko darit sada situacija ka mani ta nomelno....ludzu atkal padomu meitenem kas vakar komenteja un zin situaciju...

27 Ответы

> sunrise

Piekrītu iepriekšējam viedoklim-never vaļaa, nebojaa nervus, galīgi nav vajadzīgs! Visu esi darījusi godpraatīgi, varēsi mierīgu sirdi gulēt ;)

Paldies, pec sadas atsauksmes un bildem diezvai..Briesmigi...

Bildes gan briesmīgas;(

Kas uz citiem saka, tam uz galvas kaka:)

Kura pirks liene35 eko sandales par 8€?

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=813442&filter=users

Kritēriji, kas ir vēl valkājams, atšķiras, bet ja pārdevēja pārdod redzami netīras sandales par 8€, tad neredzu pamatu sašutumam, ja drēbes no svesaisskupsts nav gluži no veikala plaukta.

Neko nezinu par vakardienas diskusiju. Bet apskatot bildes redzams, ka defekti nav tikko radīti (piemēram, izmazgājot grīdu), tie patiešām ir bijuši. Bildēs nevar novērtēt apģērbu krāsu, jo nav pārāk laba foto kvalitāte. Tā kā nav jau tikai pircējas vaina..... Bet man šķiet, ka pircēja ir pārāk sīkumaina, jo drēbītes tomēr tika pārdotas ļoti lētu un lielā daudzumā, tādēļ visticamāk netika pāršķirotas (jo, lai pamanītu tos pleķīšus patiešām jāpēta), pēc bildēm spriežot ar defektiem bija 10 drēbes no 50.

> Dress VIP

Bildes gan briesmīgas;(

Tas gan...biksites bij smuka lasakrasa, dzemperits ar doru bija roza, nu katra zinja praktiski visas bija krasainas un smukas...starpcitu pedeja bilde legingi bija violeti, bilde ir tumsi bruni...kaa?ka to dabut gatavu?

Arī nesmuki nofočēt ir jāmāk :) ne kurš katrs tā māk - jātrenējas :D Ja par negatīvo atsauksmi uztraucies potenciālo pircēju dēlj, tad vari ielikt kādu info vai ko tml pie Profila informācijas :) bet nu es nenjemtu vērā 1 šitādu, ja ir 100 labas atsauksmes :)

> Sangelas bērni

Kas uz citiem saka, tam uz galvas kaka:)

Kura pirks liene35 eko sandales par 8€?

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=813442&filter=users

Kritēriji, kas ir vēl valkājams, atšķiras, bet ja pārdevēja pārdod redzami netīras sandales par 8€, tad neredzu pamatu sašutumam, ja drēbes no svesaisskupsts nav gluži no veikala plaukta.

Hm nebiju pamanijusi tas sandales...nja neka laba vinas skapi uz pardosanu nav...nezinu ar kadam drebem staiga ikdiena bet manas sutitas drebes bija laba stavokli, protams lietotas...bet ne sadas...

vai tad nesen tev nebija liidziigs konflikts ar citu meiteni par šo pašu tēmu?

> Saulīte (arī mainos)

Neko nezinu par vakardienas diskusiju. Bet apskatot bildes redzams, ka defekti nav tikko radīti (piemēram, izmazgājot grīdu), tie patiešām ir bijuši. Bildēs nevar novērtēt apģērbu krāsu, jo nav pārāk laba foto kvalitāte. Tā kā nav jau tikai pircējas vaina..... Bet man šķiet, ka pircēja ir pārāk sīkumaina, jo drēbītes tomēr tika pārdotas ļoti lētu un lielā daudzumā, tādēļ visticamāk netika pāršķirotas (jo, lai pamanītu tos pleķīšus patiešām jāpēta), pēc bildēm spriežot ar defektiem bija 10 drēbes no 50.

Pati vien petiju, lociju un liku tas drebites paka...neviens cits mana vieta to nedarija...redzeju un zinu kadas drebes bij, iespejams ja varbut 2 gabalas varu palaist garam un nepamanit kadu plekiti...par to piekritu vinai sakuma parskaitit dalu naudinas..nacu vinai preti...bet tagad pec 2 nedelam atkal saka ka der tikai 12 drebes parejas metamas ara...un pieprasa pusi naudu, sakuma piekritu un tad rakstiju lai suta atpakal, bet tad dala izmesta un dala izmantota gridas mazgasanai...

> ATLAIDES %

vai tad nesen tev nebija liidziigs konflikts ar citu meiteni par šo pašu tēmu?

Nee..neatceros ka kautkas tads butu...sadi manuprat vispar gadas pirmo reizi muza saja portala, ka pec 2 nedelu klusesanas peksni atkal pieprasa naudu atpakal.

11 - 20 с 27

Тема закрыта