ko darit??? vakardienas temas turpinajums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko darit??? vakardienas temas turpinajums

Sveikas atkal, tas kuras vakar man komenteja mana izveidotaja tema par pirceju kas nopirka drebes, pec to sanemsanas rakstija ka dazas esot nederigas, parskaitiju dalu naudinas atpakal...un tagad pec 2 nedelu klusesanas uzrodas ar jauniem parmetumiem un atkal ar naudas prasisanu atpakal...sodien vina visu dienu nelika mieru...sarakste bija ilga, un tapat netiku vala no vinas...ierakstiju negativo atsauksmi jo vakarmeitenes velejas zinat kura ir ta pirceja kas prasa naudu un megina mani izmantot...tagad skatos si ir ielikusi man preti negativo un plus sataisijusi bildes ar drebem...apskatot biju soka....bezkrasainas, pleku plekos...ko tagad darit? Pati rakstija ka ar dalu izmazgajusi gridu un apskatot sis bildes skiet kaar sim ari izmagajusi un tagad nobildejusi lai pazemotu mani...loti nekaunigi...ko darit sada situacija ka mani ta nomelno....ludzu atkal padomu meitenem kas vakar komenteja un zin situaciju...

11.02.2015 21:50

jaa,bet kaut kad nesen te veel viena meitene bija njeemusi no teviim dreebiites,ari nebija apmierinaata.

11.02.2015 21:54

Sanita,ja nemaldos,arī sūtīji daudz drēbītes par simbolisku samaksu.Tad viņa bija izveidojusi tēmu,kā rīkoties,ko darīt utt :D

11.02.2015 21:57

> ATLAIDES %

jaa,bet kaut kad nesen te veel viena meitene bija njeemusi no teviim dreebiites,ari nebija apmierinaata.

Tiesam neatceros...ar visam viss ir bijis kartiba...tapec ari esmu ieguvusi tikai pozitivas atsauksmes, ja kautkas nebutu tad meginatu to risinat un ari vienmer piekritu naudinu parskaitit atpakal, bet nu si ir cita situacija...pec 2 nedelam...sakuma bija tas ka drebes neatbilst izmeram, tad plekainas, tad caurumainas, tad cedeles ar cenam un beigas vel vasarigas drebes...purms tam tak izrunajam visu, bet nu cilveks megina piesieties par visu ko...

11.02.2015 22:00

> ATLAIDES %

Sanita,ja nemaldos,arī sūtīji daudz drēbītes par simbolisku samaksu.Tad viņa bija izveidojusi tēmu,kā rīkoties,ko darīt utt :D

Aa jaa, tur pavisam cita situacija...lai ielistu mazaka nodalijuma (laimmeitenei pasai butu mazaki sutisanas izdevumi) drebes tika saspiestas un atverot paku bija parsteigta, bet beigu beigas viss tika sakartots un meitene bija apmierinata...drebes bija sanurcitas, utml.tur viss beidzas pozitivi...vel tagad sadarbojamies un viss ir labi.

11.02.2015 22:02

> ATLAIDES %

Un nemeginaju mukt no situacijas...bet centamies atrisinat, apmainijamies ar mob.nr.sazvanijamies un nu uzturam kontaktu...cilvecigi un patiesi.

11.02.2015 22:07

Seit ir vairakas mammas kas pirkusas tiesi drebes vairuma...visas priecigas ka pa letu naudinu iegust lielu daudzumu ar labam drebem...domaju visas to var apstiprinat...

11.02.2015 22:19

Smaidīgs

Paldies visam metenem kas deva padomus saja situacija, gan vakardienas izveidotaja foruma tema , gan sodienas...Nemu vera un dzivoju talak ar mierigu sirdi...Paldies, un jauku vakaru Jums.Smaidīgs

21 - 27 с 27

Тема закрыта