Pārdeva ar nenorādītu defektu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdeva ar nenorādītu defektu

Sveikas meitenes!!!

Esmu visu laiku lasījusi un jutusi līdzi tām meitenēm,kurām tiek iesmērēta precīte ar defektiem.Un klusībā pie sevis nodomājusi,kā man ir veicies ar manām pārdevējām.Nu ko,pienākusi arī mana kārta ,kad tiku pie ŠĶĪBI IESTAIGĀTIEM zābaciņiem.Pie sludinājuma bija norādīts mazlietoti,un jā,zābaciņi no ārpuses labā stāvoklī.Bet tos uzvelkot kāja ļogās.Nevar nostāvēt,kur nu vēl staigāt.

Aizkakstīju meitenei,kāpēc nebrīdināja par defektu.Un kā risināsim šo situāciju,jo nevēlos paturēt zābaciņus.Tā nav atlīmējusies zolīte,vai saskrāpēts papēdis ko var aiznest pie kurpnieka salabot.Uz ko meitene tikai truli apgalvo,ka viņa tos neesot iestaigājusi.Esot tos iegādājusies,bet ne reizes neesot vilkusi kājās.Uz jautājumu,vai tiešām pat nepiemērīja,atbildēja,ka viņai viss esot bijis kārtībā un kāja noļodzījās.Protams pats cilvēks,ja viņš liek kāju šķībi to nejūt un neapzinās,bet cits to sajūt momentā.

Savus šķībi iestaigātos zābakus atpakaļ nepieņem.Kā man atbildēja,tad jau visas,kurām kaut kas nepatiks izdomās kaut ko,lai atdotu preci atpakaļ.

Kā būt...?

38 Ответы

Исправлено 12.02.2015 12:05

> Sangelas bērni

> Līva Freimane

Kāpēc jāmelo, ka meitenei ap 200 pozitīvām atsauksmēm? Tāds viņai ir tikai 23! Turklāt viena negatīva pirms jūsu abu sadarbības. 

Lai kunkstiens lielāks, ka jūs piešmauca??

200 pozitīvas atsauksmes ir jānopelna, nevis ar nepārdomātu rīcību, vieglu roku piemetot vienu nulli vairāk, jāsēj šaubas, ka te visas krāpnieces.

Liels, liels kauns!Nokautrējies

Labots: šodien, 11:57

Hmm...tas nebija speciāli domāts krāsu sabiezināšanai. To rakstot, tiešām tā arī domāju. Atvainojos, acīmredzot, kko saputroju..man tiešām šķita, ka viņai bija ļoooti daudz atsauksmes...būs mācība - vispirms vēlreiz pārbaudi un tikai pēc tam raksti :) 

Mistika :)

Es taču neliktu speciāli šādus maldus, ja labi zinu, ka pārdevēju var atrast caur manu profilu :)

Sveikas meitenes. Smaidīgs

Nāku no kurpnieka.Supinātors vesels,bet pats zābaciņš ir šķībs jau no fabrikas.Piedāvāja "nolīmeņot"pusi no pēdas daļas,lai zābaciņš turas taisni.

> SISI

Nāku no kurpnieka.Supinātors vesels,bet pats zābaciņš ir šķībs jau no fabrikas.Piedāvāja "nolīmeņot"pusi no pēdas daļas,lai zābaciņš turas taisni.

bravissimo!Smaidīgs

> SISI

Nu re tieši kaa domāju:)- ja šķībs, tad ražošanas brāķis. Bet , ja godīgi, meitene, kas pārdeva, noteikti to tad bija pamanījusi, un pārdeva nebrīdinot:(, jo pašai kā reiz tas nepatika.

> SISI

Nu re tieši kaa domāju:)- ja šķībs, tad ražošanas brāķis. Bet , ja godīgi, meitene, kas pārdeva, noteikti to tad bija pamanījusi, un pārdeva nebrīdinot:(, jo pašai kā reiz tas nepatika.

Par cik zābaciņus tomēr paturēšu,tad tagad tik atliek pajautāt ko man darīt.? Sašutumā,ka viņa sāka vainot mani,ieliku pārdevējai sliktu atsauksmi.Kā labot vismaz uz neitrālu atsauksmi.? Nokautrējies

Noteikti jaraksta negatīvo atsauksmi,muļķibas ka pārdevēja nepamanija problēmu,Kāpēc pircējam būtu lieki jaterējas,jaiet jarisina nekvalitātivas preces problēmas.Ja būtu bridinajums par defektu,diezvai pirceja pirktu... Žēl ka kartejo reizi tiek grauta visu pārdeveju reputacija.Slikti tas ka pircēja liek labu atsauksmi ( kaut ari bija problēma) ,jo baidas saņemt preti ,sliktu ,tikai atriebības dēļ.

Pēdejo teikumu rakstiju priekš Danas,ieliekot LABU vertejumu nepamatoti,turpinas negodīga tirgošana .

31 - 38 с 38