Biskvīta rulete - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Biskvīta rulete

Kā pareizi izcept ruleti lai rullējot viņa neplaisā? Visu taisiju pēc receptes, bet nekā, rullējot saplaisāja pamatīgi:(

15 Ответы

biskvītam

• 6 olas
  • 100 g cukura
  • 80 g miltu
  • 20 g kartupeļu cietes

pildījumam

• 200-300 g zemeņu
  • 2 ēdamkarotes vai 2 tējkarotes pūdercukura
  • 200 ml saldā krējuma
  • 200 g mascarpone siera

Pagatavošana
Olu baltumus atdala no dzeltenumiem. Dzeltenumus kārtīgi sakuļ ar cukuru, uzmanīgi pievieno stingrās putās saputotus baltumus, pēc tam pievieno izsijātus miltus un kartupeļu cieti. Mīklu lej uz cepešpannas, kas pārklāta ar cepampapīru, un cep 200 grādos 8-10 minūtes, līdz biskvīts zeltaini brūns. Cepšanas laikā jāatturas no plīts durtiņu virināšanas.
Gatavu, vēl karstu biskvītu izgāž uz silta dvieļa, uzmanīgi noņem nost cepamo papīru un kopā ar dvieli satin rullītī, atstāj atdzist.
Kamēr dziest biskvīts, sagatavo pildījumu. Zemenes sagriež - mazākas uz pusēm, lielākas 4 daļās, pārkaisa ar 2 tējkarotēm pūdercukura. Saldo krējumu puto ar pūdercukuru gandrīz gatavu, tad pamazām pievieno mascarpone sieru un mazliet vēl saputo, lai sajaucas. Beigās uzmanīgi iecilā sagrieztās ogas.
Atdzisušu biskvītu atrullē, pārklāj ar krēmu, atkal satin ruletē un liek vēsumā uz pāris stundām. Gatavu ruleti var pārkaisīt ar pūdercukuru, sagriež porciju gabalos un pasniedz.

Vislabāk rullējas, kad vēl bišķīt silta.

Jārullē uzreiz silta,kā izņem no pannas,uzsmērē ievārījumu un rullē,nekad nav plaisājusi.Vēl uz galda paberu cukuru,lai virsa nelīp pie galda(nerullēju uz plika galda,bet uz plastikāta palikņa).

Uz savu lielo plāti ņemu:

8 olas,8 ēdk.cukurs,8 ēdk.miltus.

Dzeltenumus ar cukuru puto atsevišķi,pēc tam pievieno miltus,un ļooooti labi sakultu baltumu uzmanīgi izcilā cauri.Cepu,līdz ir smuki gaiši brūna.Ja lieku tikai ievārījumu,tad uzreiz,ja putukrējumu vēl gribu,tad sarullēju,un atdzesēju.

> beatriska

Jārullē uzreiz silta,kā izņem no pannas,uzsmērē ievārījumu un rullē,nekad nav plaisājusi.Vēl uz galda paberu cukuru,lai virsa nelīp pie galda(nerullēju uz plika galda,bet uz plastikāta palikņa).

Klāt nelīp, bet lūzt gan, arī siltu rullējot. Izbesījos un vairs nekad necepu Raudulīgais

> Saulīte (arī mainos)

Vislabāk rullējas, kad vēl bišķīt silta.

Jā, bet kad lieku putukrējumu, tad uz silta biskvīta viņš vienkārši iztek:(

> Parfait

> beatriska

Klāt nelīp, bet lūzt gan, arī siltu rullējot. Izbesījos un vairs nekad necepu Raudulīgais

Es jau visādus variantus izmēģināju un man arī lūztKliedzošs

Es arī lieku biezpienu ar putukrējumu,siltu aizrullē ciet un liek ledusskapī.neesmu nekāds specs,bet nekad nav lūzusi.

> Parfait

> beatriska

man tas pats, tāpēc ruleti esmu cepusi 1x mūžā. bet toreiz nebija izejas un vajadzēja celt galdā, tāpēc izdomāju plaisaspaslēpt zem fiksas krēma kārtas :D apēda un neviens neko nemanīja:D

Iespejams,ka parak biezs tas biskvits bija.Varbut ari loti plans un ceps neuzkarseta krasni.Biskvits ir janonem no papira,jaapgriez uz otru pusi un jasmere ieksa gardumi. 

1 - 10 с 15