Randiņi Andelē - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Randiņi Andelē

Daudzas no mums ir pievienojušas favorītiem, vai vismaz noskatījušas pērles tepat, skapī. Būtu jauki ja pārdevējas, kas sestdien dosies uz Ķīpsalu, pieteiktos šeit, un pircējas zinātu, ka kārotais būs apskatāms, apčamdāms un nopērkams klātienē. Varbūt pat "aizkadrā" iegūts telefona numuriņš. Nezinu, vai pati tikšu, bet mana skapja saturs būs Andelē.

Veiksmīgas medības visām Skūpsts

26 Ответы

> Elīna Šteinerte

Paldies par padomu

Es par galdiņu izmantoju plastmasas kastes ar vākiem- transportējot piebāžu ar preci, tad pārsedzu ar galautiņu un sakrāmēju mazos loriņus virsū Vēsais

Paldies Parfait....

Arī plānoju piedalīties - būs jau gan šeit skapī redzamās lietas, gan vēl daudz citas, kuras neesmu paguvusi skapī, te, ievietot.

arī iešu.

Elīna Šteinerte - ja eiset kādā šādā tirdziņā bijusi, tad var pasmelties idejas, ko un kā izmantot gan par galdiņiem, gan pakaramajiem. ne visiem un ne vienmēr ir kronšteini, bet ir kaut kas pašu sameistarots. Galda vietā, kā jau minēts, daudzas izmanto "veļas žāvētāju", var no kastēm kko saštellēt, var no krēsliem. Jāļauj vaļu izdomai.

Man pašai ir no māsas aizlienēti 2 mazi plastmasas saliekami galdi un 1 kronšteins. Ja ir paredzēts, ka tirdziņā piedalieties vairāk kā 1x, tad ir vērts nopirkt. pati katru reizi domāju - viss, šoreiz pēdējo reizi, bet pēc pāris mēnešiem saprotu, ka ir to drēbju par daudz un jābrauc atkal :)

uz tikšanos rīt Andelē un lai visām labi tirgojas!

Es arī būšu rīt Andelē, šoreiz gan tikai pircējas lomaa :) Bet ja kas,varu paķert līdzi kaut ko no sava skapja  :) 

Meitenes, kas bija andeles pasākumā 14.02. kā Jums veicās? kādi iespaidi:)

21 - 26 с 26